Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Iwona dostanie szokujący prezent! Tak milioner Tomasz zdobędzie Pyrkę w nowym sezonie?

2021-06-21 11:29

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona (Izabela Zwierzyńska) wpadnie w sidła milionera Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski), któremu uratowała życie! Początki ich znajomości nie były najlepsze, gdyż przystojny milioner dał jej nieźle popalić w gabinecie lekarskim. Jednak w 2466 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej niesforny pacjent postanowi wkupić się w łaski lekarki i podaruje jej nietypowy prezent! Pyrka będzie w zszokowana tym, co zobaczy! A to jeszcze nie wszystko, gdyż w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej biznesmen na tym nie poprzestanie!

Iwona i Tomasz Kępski będą parą w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach u Iwony ponownie zaświeci słońce! Na jej drodze stanie przystojny biznesmen, z którym Pyrka nie ma zbyt miłych doświadczeń! Tomasz Kępski pojawił się w 2451 odcinku „Barw szczęścia” jako jeden z pacjentów, który szczególnie nie przypadł Pyrce do gustu. Zadufany w sobie biznesmen próbował wyciągnąć od lekarki jedynie receptę i nie chciał poddać się badaniom kontrolnym, które zleciła mu Iwona. W efekcie wzburzony mężczyzna wyszedł z gabinetu, trzaskając drzwiami, co bardzo wzburzyło Pyrkę. Niestety kilka chwil później jeszcze w 2451 odcinku "Barw szczęścia" biznesmen stracił przytomność na korytarzu i tylko dzięki szybkiej interwencji Pyrki udało się go uratować! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Kępski przejdzie prawdziwą metamorfozę i postawi sobie za cel zdobycie urokliwej lekarki!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kępski zacznie inaczej patrzeć na życie. W końcu zrozumie, że kariera i pogoń za pieniędzmi to nie wszystko, gdyż poświęcając temu każdą wolną chwilę porządnie zaprzepaścił swoje zdrowie. Do biznesmena dotrze, że gdyby nie pojawił się tego dnia w przychodni, wszystko mogłyby skończyć się inaczej, a jego mogłoby już nie być na tym świecie! Po tym rachunku sumienia w 2466 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach biznesmen postanowi podziękować Pyrce za uratowanie życie i ponownie zjawi się w jej gabinecie, jednak z zupełnie innym nastawieniem do życia, jak i niej samej. Kępski przeprosi ją za swoje poprzednie zachowanie!

- Chciałem panią przeprosić za moje skandaliczne zachowanie i z całego serca podziękować za uratowanie życia - powie skruszony, po czym w 2466 odcinku "Barw szczęścia" wręczy Iwonie okazały bukiet kwiatów.

- Proszę mi wybaczyć tamtą awanturę. Byłem poirytowany ciągłym bólem i puściły mi nerwy (...) Dotarło do mnie, że omal sam siebie nie wykończyłem i przyrzekam, że już nigdy nie będę się kłócił z lekarzem, zwłaszcza tak pięknym jak pani! - doda, patrząc jej prosto w oczy i jednoznacznie dając Pyrce do zrozumienia, że jest nią bardzo zainteresowany.

Zobacz także: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Jednak jego starania nie spodobają się Iwonie, która spławi Kępskiego, wymigując się oczekującym pacjentem. Następnie w 2466 odcinku "Barw szczęścia" lekarka wróci po dyżurze do domu z pięknym bukietem kwiatów, czym od razu zwróci uwagę Agaty (Natalia Zambrzycka). Dziewczyny, gdy będą oglądał bukiet, znajdą w nim tajemniczy podarunek. W pudełeczku znajdzie się olśniewający pierścionek z prawdziwym brylantem! Iwona będzie w ogromnym szoku, natomiast Agata wydusi tylko - Czy to jest to...o czym myślę?

- Cokolwiek to jest, nie powinno tutaj tego być! - wykrzyczy Iwona jeszcze w 2466 odcinku "Barw szczęścia". Drogi prezent wpędzi ją w niezłe zakłopotanie nie tylko ze względów prywatnych, ale również zawodowych. Przecież ktoś mógłby jej zarzucić, że przyjęła łapówkę!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Rozwód Julity i Józka! Już nigdy nie zobaczy niewiernej żony

Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Iwona nie będzie chciała zaangażować się w związek z przystojnym biznesmenem. Nadal nie pozbierała się po rozstaniu z Markiem (Marcin Perchuć), a jej poprzednie związki również kończyły się fiaskiem. Małżeństwo z Alkiem (Krzysztof Wach) na pozór idealne okazało się nieprzyjemne, gdyż mężczyzna był bardzo zaborczy. Z kolei związek z Adrianem Świderskim (Sambor Czarnota) dostarczył jej wiele cierpień, gdyż mężczyzna notorycznie ją zdradzał z racji swojego uzależnienia od seksu!

Jednak może przystojny biznesmen okazałby się być inny niż jej poprzedni faceci? Może to właśnie on byłby tym jednym? Czy Iwona w końcu się przełamie i da szansę zdeterminowanemu milionerowi, który z pewnością jej tak łatwo nie odpuści? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze