Barwy szczęścia. Kuczma spalił dom Borysa i Aldony w Borkach, a teraz będzie śmiał im się w twarz

2021-06-22 16:14
Barwy szczęścia. Kuczma spalił dom Borysa i Aldony w Borkach, ale nie poniesie żadnej kary!
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kuczma spalił dom Borysa i Aldony w Borkach, ale nie poniesie żadnej kary!

W serialu "Barwy szczęścia" przed wakacjami 2021 u Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) zdarzyła się wielka tragedia, która na zawsze ich zmieniła. Przez chciwość i głupotę Kuczmy (Arkadiusz Nader), Grzelakowie stracili dorobek życia. Kuczma podpalił ich dom w Borkach, a Aldona i Borys patrzyli, jak znika wszystko, na co pracowali latami. Niestety okaże się, że mężczyzna jest bezkarny! Pojawił się dowód na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" nie poniesie kary. Reakcja Borysa na tę okoliczność jest szokująca!

Pożar w Borkach  u Grzelaków w "Barwy szczęścia". Kuczma wywinie się od kary 

Aldona i Borys z "Barwy szczęścia" nie doczekają się sprawiedliwości. Kuczma będzie na wolności, a przecież to on doprowadził do śmiercionośnego pożaru. W minionym sezonie "Barwy szczęścia" postanowił wyłudzić pieniądze z ubezpieczenia i sam sobie podpalić dom. Wcześniej wyniósł potrzebne rzeczy i namówił okolicznego pijaczka do wzniecenia ognia. 

Kuczma w "Barwy szczęścia" nie przewidział jednak, że pożar wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli i zacznie się szybko rozprzestrzeniać. Tym sposobem, płomienie dotarły aż do Grzelaków, którzy z osłupieniem patrzyli, jak pali się wszystko, na co pracowali. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga zatai przed Michałem straszną informację o oszustce Klaudii. Nie pozwoli mu odkryć prawdy

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" to Franek (Mateusz Banasiuk) pomagał dowodzić akcją gaszenia śmiercionośnego pożaru. Sytuacja była o tyle dramatyczna, że Aleks (Hubert Wiatrowski) rzucił się wprost w płomienie, by ratować ukochanego konia Ułana. Właśnie wtedy Aldona i Borys zrozumieli, że mogą stracić syna. Rzucili się na ratunek, ale na szczęście nic nikomu się nie stało. Ostatecznie Grzelakowie mogli liczyć na pomoc bliskich i sąsiadów, a także na pomysłowość Kasi Górki (Katarzyna Glinka), która podsunęła im pomysł na biznes. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

Jak się okazuje, Kuczma w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie doczeka się sprawiedliwości! Na oficjalnym profilu "Barwy szczęścia" na Instagramie pojawiło się zdjęcie serialowego Borysa i Kuczmy, którzy wcale nie wyglądają jak wrogowie. Wręcz przeciwnie! Szokująca wydaje się być reakcja Borysa, który przez sąsiada stracił wszystko. Na zdjęciu obaj panowie się obejmują i uśmiechają. Jak widać, Kuczma będzie na wolności, co oznacza, że nie spotka go kara za pozbawienie Grzelaków dorobku życia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze