M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

M jak miłość po wakacjach 2021. Przerażające odkrycie Budzyńskiego o córce. Wypadek Ani to będzie dopiero początek

2021-06-22 9:28

Budzyński (Krystian Wieczorek) nie pozna własnej córki w "M jak miłość" po wakacjach 2021! Ania (Gabriela Świerczyńska) zacznie wariować z miłości do Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) i posunie się za daleko w swoich głupich pomysłach, jak zwrócić na siebie uwagę nauczyciela. Andrzej w "M jak miłość" zauważy wielkie zmiany w zachowaniu córki i będzie chciał poznać prawdę. Ta okaże się jednak okrutna. Przecież Adam zakochał się w Magdzie (Anna Mucha), a Ania jej za to nienawidzi. Budzyński może nie znieść dziwnego trójkąta miłosnego z jego żoną i córką w rolach głównych.

Andrzej Budzyński uratuje zszarganą rodzinę w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Budzyński w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie zachwycony sytuacją rodzinną, która stanie się nie do zniesienia. Odkąd w życiu Magdy i Ani pojawił się Adam Warecki, obie nie mogą się dogadać. Nauczyciel zaimponował nastolatce, która zakochała się bez pamięci i robiła wszystko, by wychowawca zwrócił na nią uwagę. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" nie poprzestanie w wymyślaniu nowych sposobów na zdobycie Wareckiego.

W końcu dojdzie do tragedii, a Andrzej oszaleje z niepokoju. Córka zdecyduje się na dramatyczny ruch i rzuci się ze schodów robiąc sobie krzywdę. Będzie uważała, że w tej sytuacji nauczyciel się nią zaopiekuje i to ich do siebie zbliży. Andrzej krok po kroku będzie odkrywał coraz to dziwniejsze zachowanie dziewczyny. 

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński sam wepchnie Magdę w ramiona Adama! Niewinna zabawa z Wareckim będzie miała straszny finał

Andrzej z "M jak miłość" nie będzie do końca świadomy, że żona i córka uwikłały się w dziwny, miłosny trójkąt za jego plecami. Adam Warecki, pomimo prób ze strony nastolatki, jeszcze bardziej będzie szalał za Magdą. Przestanie się kryć ze swoimi uczuciami i zachwytem nad Budzyńską. Sytuacja w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wymknie się spod kontroli, bo Ania zacznie pałać nienawiścią do macochy, Adam rozkocha się w Magdzie, a Budzyńska nie będzie miała pojęcia jak z tego wybrnąć, żeby nie zranić córki Andrzeja na całego. 

Przeczytaj: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

U Budzyńskich w "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozpęta się prawdziwe piekło i wygląda na to, że szybko się nie skończy. Andrzej nie będzie ufał nauczycielowi, dla którego córka straciła głowę. Prawdopodobnie przyjdzie w końcu moment kulminacyjny, w którym Budzyński będzie musiał zawalczyć o rozpadającą się rodzinę. Trudno mu będzie pogodzić Magdę z Anią i pozbyć się Wareckiego. Niestety jeśli nie zdoła tego zrobić, żona i córka mogą się już nie dogadać. 

Najnowsze