M jak miłość, odcinek 1593: Magda osaczona przez ukochanego Ani! Jeszcze nie wie do czego jest zdolny Adam Warecki

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1593: Magda osaczona przez ukochanego Ani! Jeszcze nie wie do czego jest zdolny Adam Warecki

M jak miłość, odcinek 1593: Magda osaczona przez ukochanego Ani! Jeszcze nie wie do czego jest zdolny Adam Warecki

2021-05-24 10:31

W 1593 odcinku "M jak miłość" obsesja Adama (Wojciech Świeściak) na punkcie Magdy (Anna Mucha) wymknie się spod kontroli. Nauczyciel wydawał się niegroźny, ale Budzyńska na własnej skórze odczuje, że jego zachowanie nie jest normalne. W 1593 odcinku "M jak miłość" Magda dostanie od Wareckiego niepokojącą wiadomość, która nieźle ją przerazi. Przekona się, że Adam zwariował na jej punkcie i nie odpuści tej znajomości. Budzyńska nie uwierzy do czego jest zdolny nieobliczalny Adam.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie się spodziewała, że jej flirt z Wareckim przerodzi się w koszmarną obsesję. Plan Budzyńskiej w "M jak miłość" był prosty. To Andrzej (Krystian Wieczorek) miał być zazdrosny o młodego nauczyciela, który zaczął uczyć Magdę prowadzić auto. I faktycznie, Budzyński nie będzie zachwycony tą znajomością, ale nikt by nie przypuszczał, że Adam kompletnie straci głowę dla starszej od siebie Magdy i zacznie ją czujnie obserwować! 

W 1593 odcinku "M jak miłość" odbędzie się parapetówka Kamila (Marcin Bosak), na której pojawią się Budzyńscy. To właśnie wtedy kobieta otrzyma od Adama bardzo niepokojącą wiadomość, która da jej dowód na to, że Warecki oszalał na jej punkcie. Nie będzie jej miło, tylko zacznie się bać!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Magda w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie namiętnie całować się z Andrzejem i udowodni tym samym, że bardzo kocha męża. Nie będzie się spodziewała, że za chwilę wszystko runie. 

- A co wy robicie kochani? Przecież tu są dzieci - zażartuje Gryc na widok całującego się małżeństwa.

- Przyszedłeś i wszystko popsułeś - odpowie mu ze śmiechem Magda.

- A to jak zwykle

Niestety sielankowa atmosfera w "M jak miłość" ulegnie gwałtownej zmianie. Kamil i Andrzej pójdą na drinka, a Magdę zatrzyma wiadomość od Adama. Odczyta smsa, a z jej twarzy natychmiast zniknie uśmiech.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

W 1593 odcinku "M jak miłość" Adam pokaże, że kompletnie zwariował na punkcie Budzyńskiej. Zacznie przeglądać w telefonie jej zdjęcia, które prawdopodobnie zrobił z ukrycia! Warecki wyśle Magdzie fotografię gór z bardzo niepokojącym wyznaniem.

- Każdy może zakochać się w niewłaściwej osobie... I choć wiem, że to nierealne, marzę o tym, żeby cię tam zabrać - napisze w wiadomości Adam.

Magda w 1593 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że Warecki nie ma czystych intencji. Posunie się za daleko wysyłając jej takie wyznanie. Krótko zna Budzyńską i jedynie kilka razy z nią rozmawiał, a już wyznaje jej miłość. Andrzej mógłby się wściec, gdyby widział, że Adam ma zdjęcia żony na telefonie i ogląda je w ukryciu, a do tego wypisuje do niej takie rzeczy. Osaczy Budzyńską i kto wie co jeszcze wymyśli.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze