M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ Instagram M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

2021-05-25 8:46

Basia (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" pożegna się z Pawłem (Rafał Mroczek) i Franką (Dominika Kachlik) na koniec tego sezonu. W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" córka Pawła wyjedzie i opuści go w najważniejszej chwili, kiedy oświadczy się France. Nie zostawi jednak Zduńskiego na zawsze! Wróci w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021, ale to nie będzie ta sama Basia. Zdjęcia zza kulis serialu dowodzą, że córka Pawła i jego byłej żony Ali (Olga Frycz) będzie zupełnie inna. Zmieni się aktorka czy Gabriela Raczyńska przejdzie metamorfozę?

Jak się zmieni Basia z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Pożegnanie Basi z "M jak miłość" nastąpi w ostatnim 1594 odcinku przed wakacjami. Co się stanie z bohaterką, którą od ośmiu lat gra obecnie 16-letnia Gabriela Raczyńska? Córka Pawła wyjedzie na jakiś czas na wycieczkę. Termin wyjazdu Basi na koniec "M jak miłość" w tym sezonie zbiegnie się w czasie z oświadczynami Pawła. Akurat tego dnia Zduński poprosi Frankę, żeby została jego żoną. Ukochana Pawła odrzuci oświadczyny, nie będzie chciała wyjść za niego za mąż, a Basi zabraknie przy ojcu w tak ważnej chwili. Odejdzie na zawsze z "M jak miłość"?

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

Na szczęście nie! Basia wróci w kolejnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, ale zmieni się nie do poznania. Dokładnie w dniu swoich 16. urodzin, czyli 1 maja Gabriela Raczyńska pokazała na Instagramie efekty metamorfozy. Aktorka z "M jak miłość" obcięła swoje długie blond włosy. W dzieciństwie jej znakiem rozpoznawczym były urocze warkocze, potem trochę skróciła włosy, a teraz zdecydowała się na jeszcze bardziej drastyczne cięcie.

Nowa Basia pojawi się już na początku kolejnego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021. Akurat wtedy kiedy w rodzinie Pawła zajdą zmiany, bo Franka zgodzi się na ślub i zaczną szykować się do wyjątkowej chwili. Zakochani nadal będą mieszkać razem u Zduńskiego, a Franka rozkręci się jeszcze bardziej jako menadżerka w bistro "Nasz Zielony Sad". Paweł wciąż będzie wspierał narzeczoną, a Basia nie będzie musiała się już o niego martwić, że zostanie sam do końca życia.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

Wszyscy fani "M jak miłość", tak jak Basia, liczą na to, że Paweł wreszcie się ustatkuje przy France. Być może rodzina Zduńskiego, Basi i Franki powiększy się też o dziecko. Bo choć Paweł kocha Basię jak własne dziecko, to jest ona jego przybraną córką. Po rozwodzie z Alą (Olga Frycz) została z nim, bo sama tak wybrała. Co ciekawe Franka dość szybko zyskała sympatię Basi i połączyła ich wyjątkowa więź. Ukochana Pawła jest jej bliższa niż rodzona matka.

M jak miłość, odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość, odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1592. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1577. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Paweł (Rafał Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska)
Najnowsze