Koniec M jak miłość. Franka nie wyjdzie za Pawła za mąż?! Odrzuci oświadczyny, ale Piotrek załatwi to za brata w ostatnim 1594 odcinku - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Franka nie wyjdzie za Pawła za mąż?! Odrzuci oświadczyny, ale Piotrek załatwi to za brata w ostatnim 1594 odcinku - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Franka nie wyjdzie za Pawła za mąż?! Odrzuci oświadczyny, ale Piotrek załatwi to za brata w ostatnim 1594 odcinku - ZWIASTUN

2021-05-23 10:13

Ostatni 1594 odcinek "M jak miłość" pełen niespodzianek w życiu Zduńskich. Jedną z nich będą oświadczyny Pawła (Rafał Mroczek), który na koniec "M jak miłość" przed wakacjami poprosi Frankę (Dominika Kachlik), żeby wyszła za niego za mąż. Zakochany Paweł wybierze wyjątkowy moment na zaręczyny - otwarcie nowego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), na którym zgromadzi się cała rodzina. Ale kiedy oświadczy się France, szalona góralka odpowie "nie". Tym samym ośmieszy Pawła na oczach wszystkich. Nagle w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Piotrek (Marcin Mroczkek). Zachęci brata, by się nie poddawał, a ciąg dalszy oświadczyn będzie miał zaskakujący finał... Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed przerwą wakacyjną Paweł oświadczy się France, ale ona nie zgodzi się zostać kolejną, czwartą żoną Zduńskiego?! Dlaczego opowie "nie"? Przed oświadczynami Pawła w finale sezonu "M jak miłość" nastąpi cała seria zdarzeń, które sprawią, że Franka pomyli, że Zduński jest zmuszany do ślubu przez jej góralską rodzinę z Bukowiny Tatrzańskiej, a zwłaszcza stryja Jędrzeja Gutowski (Piotr Majerczyk). Wciąż aktualna będzie bowiem sprawa spadku po zmarłym dziadku Franki, który przed śmiercią zapisał jej działkę w górach, ale postawił warunek - w ciągu pół roku wnuczka ma wyjść za mąż za mężczyznę zaakceptowanego przed rodzinę.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" stryj razem ze swoją góralską kapelę pojawi się na otwarciu nowego bistro "Nasz Zielony Sad", a Franka utwierdzi się w przekonaniu, że krewny nie odpuści, póki nie wyda jej za mąż. Żeby było jeszcze gorzej z Bukowiny Tatrzańskiej przyjedzie też były narzeczony Franki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który chciał kiedyś zabić Pawła! Ukochana Zduńskiego w finale sezonu "M jak miłość" nie będzie chciała widzieć już dawnego kochanka, a Krzysiek będzie musiał pogodzić się z porażką i z tym, że stracił ją na zawsze.

Występ Franki na koniec "M jak miłość" z góralką kapelą uświetni wielkie otwarcie bistro Kingi, ale głównym punktem wieczoru będą oświadczyny. Bo nagle w 1594 odcinku "M jak miłość" Paweł wyciągnie pierścionek zaręczynowy i zapyta Frankę, czy wyjdzie za niego. Zaskoczona góralka odrzuci oświadczyny! Nie zważając na to, że poniża Pawła na oczach rodziny i przyjaciół. - Przykro mi, ale nie! - odpowie, a Paweł nie uwierzy własnym uszom.

- To nie ma być żaden układ, przymus... Chcę, żeby to była twoja decyzja, nasza i z serca, a nie z rozsądku! - szepnie. - Twój stryj nie ma nic wspólnego z moją decyzją... I nie ma też nic wspólnego z tym, że bardzo cię kocham. I chcę, już od dawna się z tobą ożenić... - zapewni Paweł w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość".

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź także: Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

Wsparcia bratu udzieli także Piotrek, który w 1594 odcinku "M jak miłość" też zabierze głos i w zasadzie załatwi oświadczyny za Pawła. - Dawaj brat! Zduńscy się nie poddają! Paweł tylko się uśmiechnie, a Franka spojrzy na niego z miłością kiedy ponowi pytanie czy za niego wyjdzie.

- I ty tak serio? Tylko błagam, nie kłam! Naprawdę tego chcesz? Tak... Wyjdę za ciebie... Tak, trzy razy tak!!! - odpowie szczęśliwa Franka, a cała rodzina Mostowiaków i Zduńskich oraz przyjaciele w finale sezonu "M jak miłość" zacznie im gratulować. Impreza w bistro Kingi rozkręci się na dobre i wszyscy będą świętować, że Paweł znów się ożeni. O ile oczywiście ślub dojdzie do skutku. Ale to wyjaśni się dopiero w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1594. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1594. Piotrek (Marcin Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Piotrek (Marcin Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze