Barwy szczęścia, odcinek 2385: Pożar w Borkach u Grzelaków! Aldona i Borys stracą wszystko. Aleks odkryje kto to zrobił

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2385: Pożar w Borkach u Grzelaków! Aldona i Borys stracą wszystko. Aleks odkryje kto to zrobił

Barwy szczęścia, odcinek 2385: Pożar w Borkach u Grzelaków! Aldona i Borys stracą wszystko. Aleks odkryje kto to zrobił

2021-02-04 11:29

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) stracą wszystko! Pożar pochłonie cały ich dobytek, a oni będą bezradnie patrzeć się, jak żywioł zabiera dorobek ich życia. Ten dramatyczny moment w "Barwy szczęścia" nie będzie przypadkiem! To Aleks (Hubert Wiatrowski) odkryje, kto jest odpowiedzialny za tragedię życia Grzelaków. Okaże się, że jeden głupi pomysł spowoduje rodzinny dramat. Prawda będzie szokująca!

"Barwy szczęścia" odcinek 2385 - piątek, 12.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2385 odcinku "Barwy szczęścia" Grzelakowie przeżyją największy dramat swojego życia. Tego nikt się nie spodziewał! Początkowo nie będzie jasne, co jest wynikiem pożaru. Ogień w szybkim tempie zabierze wszystko to, na co Aldona i Borys pracowali przez lata. Tylko Aleks będzie wiedział, że jest jedna osoba, która wydaje mu się bardzo podejrzana. Przed tragedią w "Barwy szczęścia" chłopak zobaczy Kuczmę (Arkadiusz Nader), który gorączkowo wynosi z domu kartony. Będzie to wyglądało, jakby szykował się do przeprowadzki.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Kiedy dorobek Grzelaków w "Barwy szczęścia" zacznie się palić, z pomocą Grzelakom przyjdzie Franek (Mateusz Banasiuk) oraz strażacy, którzy postarają się załagodzić ogień. Nie tylko Aldona, Borys i Alek będą zagrożeni, bo chłopak przypomni sobie o swoim przyjacielu, jakim jest koń Ułan. 

- Konie strasznie boją się ognia! On może się spłoszyć! Nie rozumiecie? To mój przyjaciel, on nie może umrzeć! - krzyknie chłopak i rzuci się za zwierzęciem. 

Z pomocą straży, Aleks odnajdzie zwierzę, ale to jedyna dobra wiadomość. Najgorsze jest to, że do pożaru dojdzie przez chciwość i głupotę Kuczmy!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1564: Tajemnica Budzyńskiego, której nie zna nawet Magda! Zwariował na punkcie innej kobiety

W "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że całej tragedii jest winien Kuczma, który namówił pijaczka Miecia do wywołania ognia. Wszystko przez to, że chciał dostać odszkodowanie za spalone gospodarstwo... Kiedy Aldona w 2385 odcinku "Barwy szczęścia" dowie się, że to przez chciwość Kuczmy, ona i jej rodzina nie mają dachu nad głową, załamie się! Ta sytuacja pokaże, że nie zawsze głupie żarty są śmieszne. Jak Grzelakowie podniosą się po takich przejściach? Dowiemy się już niebawem.

Najnowsze