BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpicznie

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpicznie

BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

2021-02-05 20:37

W 87 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) będzie musiał poradzić sobie bez Uli (Julia Kamińska) z trójką dzieci! Przed rodziną Dobrzańskich spore zmiany związane z tym, że Marek i Ula postanowią się rozstać. A do tego cały czas będą próbowali ratować firmę F&D z pomocą szalonej Violetty (Małgorzata Socha) i jej podejrzanego męża. Ponieważ Marek nie będzie już prezesem, to na Ulę w 87 odcinku "BrzydUli" spadnie duży ciężar. Mało tego! Ula zorientuje się, że jest w niebezpieczeństwie. Zadzwoni do Marka, żeby uprzedzić, że ktoś ją śledzi.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 87 - środa, 17.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" nie rozstaną się tak szybko, jak można by się spodziewać, choć rozwód Dobrzańskich będzie wisiał w powietrzu. Kryzys w ich małżeństwo doprowadzi do tego, że przestaną udawać przed dziećmi szczęśliwą parę. Nie pogodzą się i będą musieli powiedzieć dzieciom prawdę o rozstaniu. Nie docenią jednak Kuby (Jakub Rutkowski) i Julki (Maria Włodkowska), którzy wezmą sprawy w swoje ręce, by ich rodzina się nie rozpadła! Jak tego dokonają? Wkrótce w "BrzydUli" Mali Dobrzańscy przygotują wyjątkową niespodziankę dla rodziców. A pomoże im w tym także najmłodszy brat Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

Tyle tylko, że nawet ze względu na dzieci Marek nie zdoła wybaczyć Uli zdrady. Jeszcze nie odejdzie od żony, a już będzie się żalił Sebastianowi, jak bardzo cierpi u boku ukochanej, która tak go zawiodła. Losy Uli i Marka w "BrzydUli" skomplikują się jeszcze bardziej po tym jak Dobrzański zrezygnuje z funkcji prezesa firmy F&D. Ula zostanie sama na placu boju o uratowanie rodzinnego biznesu. A przeciwko sobie będzie miała Aleksa Febo (Mariusz Zaniewski), który zastąpi Marka.

Wkrótce w 87 odcinku "BrzydUli" 2 Ula nie porzuci nadziei, że ratunkiem dla F&D jest Violetta Kubasińska i miliony jej podejrzanego męża, pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam), którego szemrane interesy i przetargi nadal pozostaną tajemnicą. Dlatego właśnie Ula zostawi Marka z dziećmi i pojedzie do firmy na spotkanie z Violettą. Spróbuje uzyskać od niej jakieś informacje o jej firmie. W 87 odcinku "BrzydUli" w sali konferencyjnej zjawi się również Sebastian. Dawni kochankowie nie będą sobie szczędzili złośliwości.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

W czasie kiedy w 87 odcinku "BrzydUli" Marek będzie się zajmował dziećmi i domem, Ula stanie do konfrontacji z jego byłą asystentką. Violetta opowie wreszcie Uli o firmach, które na jej nazwisko zakładał mąż. Okaże się, że Dobrzańska ma tylko trzy dni na załatwienie wszystkich spraw, a potem wyjeżdża na wakacje z dziećmi. Kuba i Julka dopną swego i zmuszą rodziców, by ruszyli na rodzinny odpoczynek.

Wtedy w 87 odcinku "BrzydUli" stanie się coś niespodziewanego. Kiedy Ula i Violetta wyjdą z firmy, ktoś zacznie je obserwować. Tymczasem w domu Dobrzańskich zjawi się Ala (Dorota Pomykała), która przyjdzie zmienić Marka w opiece nad dzieciakami. Ich rozmowę przerwie im telefon od przerażonej Uli. Uprzedzi męża, że śledzi ją podejrzana osoba i może być w niebezpieczeństwie.

Słowa Uli w 87 odcinku "BrzydUli" wstrząsną Markiem do tego stopnia, że nie będzie wiedział co robić. Poradzi żonie, żeby natychmiast zadzwoniła do adwokata, mecenasa Fica (Michał Sitarski). Kto będzie czyhał na Ulę i Violettę w 87 odcinku "BrzydUli"? Jaki to ma związek z panem Hu i jego przekrętami? To się wyjaśni już niebawem w "BrzydUli"!

BrzydUla 2 odc. 33. Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 33. Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska), Iza (Dominika Kluźniak), Waldek (Michał Gadomski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska), Iza (Dominika Kluźniak), Waldek (Michał Gadomski)
BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 89, Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze