BrzydUla 2, odcinek 83: Wyjątkowa niespodzianka dla Uli i Marka od dzieci. Julka i Kuba będą walczyć o rodzinę

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 83: Wyjątkowa niespodzianka dla Uli i Marka od dzieci. Julka i Kuba będą walczyć o rodzinę

BrzydUla 2, odcinek 83: Wyjątkowa niespodzianka dla Uli i Marka od dzieci. Julka i Kuba będą walczyć o rodzinę

2021-01-26 20:26

W 83 odcinku serialu "BrzydUla" 2 to dzieci Dobrzańskich spróbują ratować rodzinę. Skoro Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) przechodzą kryzys, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) postanowią zaskoczyć rodziców! Nie raz pokazali na co ich stać, ale tym razem będzie inaczej. Dobrzańscy znów zawiodą swoje dzieci odwołując wakacyjny wyjazd, ale one tak łatwo się nie poddadzą… Tymczasem w 83 odcinku "BrzydUli" kolejne kłopoty nadejdą ze strony seniorów, ponieważ Józef (Marek Włodarczyk) wreszcie dowie się prawdy o rodzinnych problemach.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 83 - czwartek, 11.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z „BrzydUla” zrobili sobie wiele krzywd, ale jednak zawsze silnym punktem w ich relacji była właśnie rodzina. Marek jeszcze w 1 serii „BrzydUla” zachwalał Cieplak, że ma niesamowity kontakt z ojcem i rodzeństwem. Do domu Dobrzańskich też udało im się wprowadzić ciepłą atmosferę… Do czasu! Odkąd Ula i Marek się nie dogadują, dzieci robią co chcą. W końcu Julka i Kuba wezmą sprawy w swoje ręce, nie pierwszy zresztą raz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

W „BrzydUla” 2 tylko ojciec Uli, Józef nie jest zbytnio informowany o bieżących problemach u Dobrzańskich. W końcu w 83. Odcinku „BrzydUla”, Ala (Dorota Pomykała) postanowi z nim porozmawiać. Senior będzie w szoku, kiedy pozna prawdę! Zasze miał córkę za niemalże świętą! Okaż się, że bardzo się mylił. W tym czasie Ula i Marek wrócą do domu i oznajmią, że muszą odwołać obiecany wyjazd wakacyjny. Julka i Kuba się z tym nie pogodzą, tym bardziej, że planowali dla rodziców niespodziankę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3166: Marysia zdradzi Michała w psychiatryku? Przystojny Kacper namiesza jej w głowie - ZDJĘCIA

Jak się okaże w 83. Odcinku „BrzydUla 2”, Dobrzańscy będą w szoku, bo ich najmłodszy syn Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) zrobi coś zaskakującego! Czy najmłodsze pokolenie Dobrzańskich uratuje kiepską sytuacje rodziny? Jedno jest pewne, Julka i kuba to takie urwisy, że chociażby przez nich, Dobrzańscy starają się dogadać. Czy dzieciaki załagodzą kryzys? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze