BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek decydują się na rozwód. Smutny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek decydują się na rozwód. Smutny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek decydują się na rozwód. Smutny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

2021-01-29 23:35

W 80 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) nie pogodzą się, choć żadnej ciąży nie będzie. Wyniki badań Uli wykażą, że nie spodziewa się dziecka, a mimo to Dobrzański nie zdoła wybaczyć żonie zdrady. Jedynym wyjściem z kryzysu będzie rozwód. Podczas ostatniej rozmowy Uli z Markiem w 80 odcinku "BrzydUli" zdecydują się na rozstanie. Będą jednak musieli powiedzieć dzieciom prawdę o rozwodzie. Co na to Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski)? Kiedy Dobrzańscy wrócą do domu czeka ich dramatyczny finał!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 80 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozwód Uli i Marka z serialu "BrzydUla" stanie się faktem. Co prawda podejrzenia Uli co do ciąży nie potwierdzą się w wynikach badań krwi, ale mimo to Marek nadal będzie przekonany, że żona zdradza go z lekarzem Arturem. Ich relacji nie naprawi nawet kolejna rozmowa, która skończy się tak jak zawsze irytująco - bez szczerych deklaracji miłości, konkretów, które rozwiałby wątpliwości Dobrzańskiego co do wierności ukochanej. Tuż po tym jak Ula przekaże Markowi wyniki badań, w 80 odcinku "BrzydUli" 2 oboje dojdą do wniosku, że muszą się rozstać, że nie uratują już swojego małżeństwa.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

Relacje między Dobrzańskimi w 80 odcinku "BrzydUli" będą tak napięte, że nie pozostanie im nic innego jak rozwód. Podczas ostatniej rozmowy Ula i Marek zdecydują, że czas powiedzieć dzieciom o rozwodzie. On obieca wziąć ten ciężar na siebie. Nagle do gabinetu wpadną Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska). Przyjaciółki Uli będą błagać, żeby nie oddawali firmy Febo bez walki. Ale myśli skłóconych małżonków w 80 odcinku "BrzydUli" będą krążyć tylko wokół bolesnego rozstania, które na pewno zniszczy ich z pozoru idealną rodzinę.

Sytuacja w F&D także będzie napięta. Wreszcie w 80 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek pojadą na spotkanie kryzysowe z rodzeństwem Febo. Wcześniej Aleks (Mariusz Zaniewski) przedstawi Paulinie (Maja Hirsch) swój plan, który zamierza zrealizować, żeby odzyskać stracone pieniądze! Zszokowana Paulina nie pozwoli mu na to. Zażąda rozmowy z Dobrzańskimi.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Sprawdź też: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

Z kolei Marek w 80 odcinku "BrzydUli" zupełnie się podda. Nie tylko jako mąż, ale szef firmy. Będzie gotów oddać fotel prezesa. Jednak przedstawi Febo plan naprawczy przygotowany przez Ulę. Kiedy Aleks się sprzeciwi, Ula odbierze mu argumenty, składając jednocześnie zaskakującą propozycję,  żeby Aleks zastąpił Marka na stanowisku prezesa. Ta wiadomość w80 odcinku "BrzydUli" dotrze do księgowego Adama Turka (Łukasz Simlat), który wpadnie w czarną rozpacz po decyzji zarządu! Firma F&D będzie stracona, a on nie odzyska oszczędności życia.

Nie dość, że w 80 odcinku "BrzydUli" Marek straci firmę, to jeszcze w domu czeka go trudna rozmowa z dziećmi o rozwodzie. Jula i Kuba w oczekiwaniu na powrót rodziców, przygotują niespodzianki dla dziecka, które ma się urodzić. Nadal będą bowiem przekonani o ciąży mamy. Ich reakcja na wyniki badań Uli, które wykluczą ciążę będzie dość niespodziewana. Dobrzańscy nie zdołają dłużej ukrywać przed dziećmi, że są gotowi na rozwód. Nagle w 80 odcinku "BrzydUli" wydarzy się coś, co wszystko zmieni. Finał rozmowy z dziećmi będą dramatyczny, bo Julka i Kuba zaczną się pakować...

BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze