M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

2021-01-22 8:33

Jaszewscy z "M jak miłość", nowi mieszkańcy Grabiny i sąsiedzi Mostowiaków skrywają mroczną tajemnicę, z którą jest związana ich przeprowadzka na wieś. I ma bezpośredni związek z tym, co w przeszłości zrobił ich syn Dawid (Iwo Wiciński). W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zaprzyjaźni się z Olgą Jaszewską (Małgorzata Lewińska). Podczas szczerej rozmowy z sąsiadką, wyczuje, że nie mówi jej całej prawdy o sobie, że skrywa jakiś sekret. Coraz bardziej podejrzliwy będzie też Artur Rogowski (Robert Moskwa), któremu nie spodoba się, że Basia (Karina Woźniak) spotyka się z Dawidem.

Jaką tajemnicę ukrywają Jaszewscy z "M jak miłość"? Co zrobił ich syn Dawid?

Kim są Jaszewscy z "M jak miłość"? Co mają na sumieniu i dlaczego ich syn Dawid tak dziwnie się zachowuje? Zupełnie jakby nastolatek terroryzował rodziców, bo w końcu przez niego zamieszkali w Grabinie! Olga Jaszewska i Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek) to bardzo bogaci małżonkowie, którzy zwiedzili pół świata. Kupili dom na wsi, w sąsiedztwie Mostowiaków i Rogowskich nie tylko dlatego, że chcieli gdzieś osiąść na stałe. Przeprowadzka nowych sąsiadów jest związana z ich synem.

Dawid Jaszewski z "M jak miłość" sprawia wrażenie miłego chłopca, ale to nastolatek zdradzający psychopatyczne skłonności. Od chwili kiedy poznał Basię Rogowską, postanowił zbliżyć się do niej i wciągnąć ją w swoje chore fascynacje. To dlatego zaciągnął Basię do lasu, a potem przystawił jej nóż do twarzy! A po powrocie do domu Jaszewska ostrzegła syna, żeby uważał na siebie. - Zaczynamy tu wszystko od początku. Błagam cię, nie zepsuj tego!

Dlaczego w "M jak miłość" matka Dawida tak boi się o syna? Bo nastolatek to zło wcielone! - Dawid na pewno jest dzieckiem, które sprawiało jakieś kłopoty - ujawniła Małgorzata Lewińska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Iwo Wiciński, który w "M jak miłość" wciela się w podejrzanego Dawida także uchylił rąbka tajemnicy odnośnie tego kim tak naprawdę jest jego bohater. Wszystko ma związek z przeszłością Dawida i tajemnicą jaka łączy go z Jaszewską! Znajomość Dawida z Basią zrobi się niebezpieczna, kiedy nastolatek będzie chciał pokazać jej swoją prawdziwą twarz.

- Co tak naprawdę stało się w poprzednim miejscu zamieszkania? Czy było to spowodowane przez Dawida? Poznajemy dziwną relację między mamą i Dawidem. Zakłamanie, utrzymywanie jakieś głębokiej tajemnicy. Dawid widzi w Basi coś dużo więcej niż tylko ładną dziewczynę. Widzi w niej coś ciekawego. Trochę może siebie. Pokazuje Basi zupełnie inną stronę życia w Grabinie. Zaciąga ją w miejsce, w które sama by się nie wybrała - powiedział Iwo Wiciński. 

Coraz bardziej zakochana Basia w "M jak miłość" nie zorientuje się, że ma obok siebie chłopaka, który może jej zagrażać. 12-latka straci dla niego głowę. - Dla Basi jest to nowy etap w życiu. Nowi sąsiedzi i Dawid, który bardzo jej się podoba - wyznała Karina Woźniak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czujny będzie za to Artur Rogowski, który wkrótce w "M jak miłość" z niepokojem będzie patrzył na związek Basi i Dawida. Strach o 12-letnią córkę sprawi, że zacznie być bardzo podejrzliwy wobec młodego Jaszewskiego.

- Zazwyczaj zło czai się za piękną fasadą i piękną twarzą. Dawid coraz częściej koło Basieńki się kręci. Niepokoi mnie to. Trudno mi powiedzieć dlaczego, bo wszystko niby jest ok. Taki ułożony, uśmiechnięty i sympatyczny, dobrze wychowany. Właśnie! To jest za piękne i za dobrze wyglądające! Tam na pewno musi być jakieś drugie, a może i trzecie dno - wyjaśnił Robert Moskwa w "M jak miłość".

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w lutym Marysia spotka się z Olgą Jaszewską w kawiarni. Podczas szczerej rozmowy będzie liczyła na to, że pozna bliżej sąsiadkę. Ale Jaszewska nie będzie skora, by wyjawiać  Rogowskiej swoją tajemnicę. Cały czas będzie kryła syna Dawida. Nie zważając na to, że Dawid może skrzywdzić Basię!

Już w 1562 odcinku "M jak miłość" chłopak Basi spowoduje wypadek w lesie w Grabinie. Zabierze samochód Jaszewskich, choć nie ma prawa jazdy. A potem porzuci auto w lesie! Namówi Basię, żeby okłamała policję i funkcjonariusza Andrzejka (Tomasz Oświeciński), że ktoś ukradł samochód. Na tym nie koniec, bo w 1562 odcinku "M jak miłość" Dawid będzie chciał od Basi też czegoś więcej.

- Mam wolną chatę na noc. Można coś obejrzeć albo jakoś inaczej spędzić czas... - zaproponuje 12-latce podczas wspólnego spaceru po lesie.

M jak miłość odc. 1559. Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Basia (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
Najnowsze