M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

2021-01-22 20:54

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" po traumatycznych wydarzeniach wyjechała do Francji. Sądzi, że Kinga (Katarzyna Cichopek) cały czas "trzyma" dla niej posadkę w bistro i jeśli będzie miała ochotę, to wróci do pracy. Cierpliwość Zduńskiej i Piotrka (Marcin Mroczek) w 1560 odcinku "M jak miłość" się skończy, kiedy kolejny raz Joasia zacznie ich kłamać i zbywać. Nikt nie będzie miał do niej cierpliwości. W końcu Kinga zdecyduje się na radykalny krok. Chodakowska nie będzie miała do czego wracać?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Niebawem w "M jak miłość" pobłażliwość dla zachowania Joasi się skończy. Chodakowska przed wyjazdem miała poważne problemy i każdy jej współczuł, ale odkąd przebywa we Francji jest wiecznie niezdecydowana i co chwila zmienia swoje plany. Nie zważa na fakt, że zostawiła Kingę z bistro na głowie, a przecież doskonale wie, że ma czwórkę swoich dzieci i musi zajmować się domem! W 1560 odcinku "M jak miłość" zdesperowana Zduńska wezwie na pomoc męża. Opowie mu, że ma dość zwodzenia przez Joasię! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

Kinga w "M jak miłość" zacznie żalić się mężowi.

- A kiedy ona wraca? Rozmawiałaś z nią? - zapyta Zduński o Joasię.

- Tak i nawet starałam przycisnąć do muru, ale żadnych konkretów... - Kinga powie wprost, że oczekiwała od Joasi konkretnych odpowiedzi, ale nigdy ich nie otrzymała.

Joasia w "M jak miłość" miała problemy, ale minęło już sporo czasu od jej wyjazdu, nic więc dziwnego, że Kinga i Piotrek tracą cierpliwość. Zduńska zdecyduje się na radykalny krok. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek znajdzie skatowanego Pawła we krwi. Upozoruje wypadek, żeby chronić Kamilę - WIDEO

W 1560 odcinku "M jak miłość" Zduńska poprosi Piotrka w pomocy przy rekrutacji nowej menadżerki bistro. Będzie się wahała czy to do końca w porządku wobec Chodakowskiej, ale nie da rady sama prowadzić interesu. Wyzna Piotrkowi, że kandydatki nie są aż tak dobre jak Joasia, ale z drugiej strony nie warto cały czas czekać na decyzję kobiety w sprawie powrotu. Zmotywowana przez męża Kinga, postanowi w 1560 odcinku "M jak miłość" zatrudnić jedną z kandydatek. Joasia w "M jak miłość" traci coraz więcej. Jeśli nie niebawem nie wróci do Warszawy, może się okazać, że nie ma już czego tam szukać. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze