M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

2021-01-22 20:54 mp
M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" po traumatycznych wydarzeniach wyjechała do Francji. Sądzi, że Kinga (Katarzyna Cichopek) cały czas "trzyma" dla niej posadkę w bistro i jeśli będzie miała ochotę, to wróci do pracy. Cierpliwość Zduńskiej i Piotrka (Marcin Mroczek) w 1560 odcinku "M jak miłość" się skończy, kiedy kolejny raz Joasia zacznie ich kłamać i zbywać. Nikt nie będzie miał do niej cierpliwości. W końcu Kinga zdecyduje się na radykalny krok. Chodakowska nie będzie miała do czego wracać?

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Niebawem w "M jak miłość" pobłażliwość dla zachowania Joasi się skończy. Chodakowska przed wyjazdem miała poważne problemy i każdy jej współczuł, ale odkąd przebywa we Francji jest wiecznie niezdecydowana i co chwila zmienia swoje plany. Nie zważa na fakt, że zostawiła Kingę z bistro na głowie, a przecież doskonale wie, że ma czwórkę swoich dzieci i musi zajmować się domem! W 1560 odcinku "M jak miłość" zdesperowana Zduńska wezwie na pomoc męża. Opowie mu, że ma dość zwodzenia przez Joasię! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

Kinga w "M jak miłość" zacznie żalić się mężowi.

- A kiedy ona wraca? Rozmawiałaś z nią? - zapyta Zduński o Joasię.

- Tak i nawet starałam przycisnąć do muru, ale żadnych konkretów... - Kinga powie wprost, że oczekiwała od Joasi konkretnych odpowiedzi, ale nigdy ich nie otrzymała.

Joasia w "M jak miłość" miała problemy, ale minęło już sporo czasu od jej wyjazdu, nic więc dziwnego, że Kinga i Piotrek tracą cierpliwość. Zduńska zdecyduje się na radykalny krok. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek znajdzie skatowanego Pawła we krwi. Upozoruje wypadek, żeby chronić Kamilę - WIDEO

W 1560 odcinku "M jak miłość" Zduńska poprosi Piotrka w pomocy przy rekrutacji nowej menadżerki bistro. Będzie się wahała czy to do końca w porządku wobec Chodakowskiej, ale nie da rady sama prowadzić interesu. Wyzna Piotrkowi, że kandydatki nie są aż tak dobre jak Joasia, ale z drugiej strony nie warto cały czas czekać na decyzję kobiety w sprawie powrotu. Zmotywowana przez męża Kinga, postanowi w 1560 odcinku "M jak miłość" zatrudnić jedną z kandydatek. Joasia w "M jak miłość" traci coraz więcej. Jeśli nie niebawem nie wróci do Warszawy, może się okazać, że nie ma już czego tam szukać. 

Najnowsze