M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pozna prawdę o romansie Piotrka i Kamili. Nie zniesie tego dłużej - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pozna prawdę o romansie Piotrka i Kamili. Nie zniesie tego dłużej - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pozna prawdę o romansie Piotrka i Kamili. Nie zniesie tego dłużej - ZDJĘCIA

2021-01-19 21:58

Kinga z "M jak miłość" przebolała romans Piotrka (Marcin Mroczek) i Kamili (Anna Gorajska), a Zduńscy powoli odbudowują małżeństwo. Kinga będzie jednak w szoku, kiedy w 1560 odcinku "M jak miłość" Kamila bez zapowiedzi wtargnie do jej domu i zacznie rzucać w twarz szczegółami z seks randek z Piotrkiem! Zduńska oniemieje, bo po raz pierwszy Kamila wykrzyczy jej prawdę o tym, jak zaspakajała Piotrka za jej plecami... Reakcja Kingi powali na kolana!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Zduńskich z "M jak miłość" wydawało się być nie do uratowania. Odkąd Kinga dowiedziała się o flirtach, pocałunkach i schadzkach męża z koleżanką z pracy, straciła do niego zaufanie. Wygląda jednak na to, że w 1560 odcinku "M jak miłość" dowie się znacznie więcej z intymnego życia jej męża. Wszystko za sprawą Kamili, która wtargnie na Desczową i zacznie odkrywać przed Zduńską karty. 

- Chciałabym z tobą wyjaśnić pewną sprawę. Dzwoniłam, ale nie odbierałaś... - zacznie przebiegła kochanka.

- Widocznie nie miałam ochoty na rozmowę z tobą! - Kinga postawi sprawę jasno. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

Kinga w 1560 odcinku "M jak miłość" będzie musiała się nasłuchać o wyczynach łóżkowych męża, kiedy rzekomo spotykał się z Kamilą. 

- Więc tak... Byłam kochanką Piotra i to był cudowny, namiętny związek… I wiesz? Piotrek znalazł u mnie w łóżku to, czego nie dostał od ciebie... Wiem, że prawda boli, ale… nigdy nie dasz mu tego, co ja! Najwyżej kapcie i ciepłą herbatkę... bo seksu twój facet szuka gdzie indziej! I będzie go szukał do końca świata… - wyzna Kamila, nie oszczędzając Zduńskiej szczegółów. 

Wiadomo było, że Jabłońska z "M jak miłość" nie ma skrupułów, ale przyjście do Kingi i rzucenie jej prosto w twarz szczegółami z seksu z jej mężem, przekracza wszelkie granice. 

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

W 1560 odcinku "M jak miłość" mogłoby się wydawać, że słowa Kamili dobiją małżeństwo Zduńskich. Nic bardziej mylnego, bo Kinga nie uwierzy w ani jedno słowo zawistnej kobiety. Zaweźmie się i własnymi rękoma wyrzuci ją z domu!

- Ale to MÓJ mąż, MÓJ dom, MÓJ ogród, więc zjeżdżaj stąd natychmiast! - Nie popychaj mnie! - Wynocha, ale już! - Wrzaśnie. 

Zdesperowana Kamila w 1560 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Piotrka i zacznie się skarżyć, że jego żona ją pobiła! Zduński też zachowa zdrowy rozsądek i bardziej się ubawi, niż zmartwi.

- Ty… pobiłaś Kamilę? - zapyta Piotrek.

- Nie, ale za elegancki żakiecik wywaliłam ją z naszego ogrodu! - Kinga pokarze charakterek.

- Kochanie, jesteś cudowna… Kocham cię nad życie! 

- Ja ciebie też... Przez moment… nawet jej współczułam. Chyba naprawdę się w tobie zakochała. Walczyła o ciebie tak desperacko… Ale chciała zabrać mi męża. A ty jesteś mój!

Przed Zduńskimi w 1560 odcinku "M jak miłość" upojna noc! 

Najnowsze