M jak miłość, odcinek 1558: Rewolucja w sypialni u Kingi i Piotrka. Od lat tego nie robili!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1558: Rewolucja w sypialni u Kingi i Piotrka. Od lat tego nie robili!

M jak miłość, odcinek 1558: Rewolucja w sypialni u Kingi i Piotrka. Od lat tego nie robili!

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) po latach spróbują czegoś, czego już dawno nie robili... To będzie prawdziwa rewolucja w sypialni Zduńskich! Piotrek powiedzie piękną żonę do łóżka tanecznym krokiem i w 1558 odcinku "M jak miłość" udowodni jej, że to właśnie ona zawsze była, jest i będzie jego jedyną królową!

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Na początku 1558 odcinka "M jak miłość" będzie się wydawało, że Kinga szybko ma dość sypialnianej rewolucji. Znów zagoniona, z nadmiarem obowiązków w domu i w bistro i całą masą rzeczy na głowie, zacznie zapominać nawet o prostych zakupach. Ale wydaje się, że ta gra będzie warta świeczki...

- To chyba nie był dobry pomysł... - wyzna w końcu Piotrkowi żona. - Której będzie ten malarz?

Ale spokojnie, ja mam wszystko spakowane do pudeł. Do kancelarii pójdę, jak przyjdzie twoja mama - Piotrek pokaże Kindze, że ma wszystko pod kontrolą. 

- Właśnie! Ciągle prosimy ją o pomoc! Nie dość, że pilnuje dzieci, to0 teraz jeszcze będzie musiała pilnować remontu - humor Kingi jeszcze w tym momencie 1558 odcinka "M jak miłość" będzie fatalny. 

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!
M jak miłość, odc. 1558: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: tvp/vod

Kiedy Kinga w 1558 odcinku "M jak miłość" pobiegnie do bistro i na zakupy, Piotrek przejrzy pudła spakowane w sypialni. I znajdzie tam album, w którym rozczuli go zdjęcie czegoś, czego nie robił z żoną od lat!

- Nawet nie wiesz jak się cieszę, że ten kryzys.. Że mamy już to za sobą - Zduński powie później żonie.  

- Tyle lat po ślubie i ciągle iskrzy - zdziwi się wyraźnie zazdrosny Kamil (Marcin Bosak) na imprezie urodzinowej Poli (Hania Nowsielska). - Jak wy to robicie? - zapyta Zduńskich. 

Wieczorem w 1558 odcinku "M jak miłość" Piotrek pokaże Kindze ten sam album, który znalazł wcześniej.

- Co to jest? - zainteresuje się rozbawiona. 

- Sylwester, na 2 roku studiów. Byłaś królową balu!

- Pamiętam! Miałam tutaj bardzo wysokie obcasy. I mimo wszystko przetańczyłam całą noc! - rozmarzy się Kinga. - Dzisiaj na sam widok wszystko mnie boli... - doda już smutno. 

- Ale nic się nie zmieniło! - wykrzyknie Piotrek i przytuli żonę.

Później para nareszcie bardzo poważnie porozmawia ze sobą. Piotrek wyzna smutnej żonie w 1558 , że zrozumiał swój błąd i wie jak go naprawić. - Wyciągnąłem wnioski i obiecałem sobie, że już nigdy w życiu nie zostawię cię samej! 

W końcu Kinga da się przekonać w 1558 odcinku "M jak miłość", że Piotrek od teraz naprawdę pomoże jej w bistro, co sprawi, że ona będzie miała więcej czasu dla siebie. Zduński zaproponuje nawet żonie, aby wróciła na lekcje tańce, bo kiedyś to kochała.

Kinga jeszcze żachnie się, że czuje się już jak "zapracowana matka 4 dzieci w średnim wieku". Ale w tym momencie 1558 odcinka "M jak miłość" Piotrek powie: - Dla mnie zawsze będzie królową! - i tanecznym krokiem powiedzie piękną żonę prosto do łóżka...

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

M jak miłość, odc. 1558: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1558: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze