M jak miłość, odcinek 1558: Piotrek dla Kingi podejmie trudną decyzję! Zrozumie do czego doprowadziła Kamila

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1558: Piotrek dla Kingi podejmie trudną decyzję! Zrozumie do czego doprowadziła Kamila

M jak miłość, odcinek 1558: Piotrek dla Kingi podejmie trudną decyzję! Zrozumie do czego doprowadziła Kamila

2021-01-18 8:44

Piotrek (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" pogubił się i wplątał w romans z Kamilą (Anna Gorajska), przez co Kinga (Katarzyna Cichopek) nie chciała go znać. Zduński zrozumiał jak wiele ma do stracenia i pogodził się z żoną. W 1558 odcinku "M jak miłość" chyba zbyt poważnie potraktuje "zmianę na lepsze" i oznajmi, że chce rzucić karierę i zacząć pracować w bistro! To dość osobliwy pomysł jak na wziętego prawnika. Skąd u Zduńskiego tak radykalny krok? Czy Kinga mu na to pozwoli w 1558 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" Piotrek przejdzie kolosalną przemianę. Będzie wyglądało na to, że kryzys w związku jego i Kingi został zażegnany. Chociaż wredna Kamila chciała za wszelką cenę uwieść Zduńskiego, on w porę się opamiętał i wrócił do żony i dzieci. W 1558 odcinku "M jak miłość" wyzna Kindze prawdę o swych uczuciach i w ramach zadośćuczynienia postanowi podjąć bardzo radykalny krok. Kinga będzie w szoku! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!

W 1558 odcinku "M jak miłość" Piotrek zdobędzie się na niebywałą szczerość.

- Ja wiem, że ostatnie miesiące były dla nas trudne. Tyle pracowałem, że wszystkie obowiązki spadły na ciebie. I jeszcze to całe zamieszanie z... - zacznie tłumaczyć Piotrek.

- Ja nie chcę już nigdy więcej do tego wracać! - Kinga od razu zacznie się irytować. 

- I nie wracajmy, ale wyciągnijmy wnioski. Ja wyciągnąłem i postanowiłem, że nigdy więcej nie zostawię cię samej. Wycofałem się z kilku spraw. Przejmie je Kamil, w kancelarii wszystko klepnęli. Odciążę cię w bistro, będziesz mogła skoncentrować się na dzieciach i na sobie (...) - powie zdeterminowany Zduński w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1558: Magda na urodzinach Poli nie pozna Kamila. Zobaczy jego inną twarz - ZDJĘCIA

W 1558 odcinku "M jak miłość" Piotrek postawi na bardzo śmiały krok. W końcu rzucenie kariery dla pracy w bistro to istne szaleństwo. Jest wziętym prawnikiem i jeżeli zacznie sukcesywnie odmawiać kolejnych spraw sądowych, może stracić renomę. Kinga będzie bardzo zaskoczona zachowaniem męża.

- Niestety ja coraz częściej czuję się jak nijaka pani w średnim wieku. Przepracowana matka czwórki dzieci - wyzna mu szczerze. 

- A dla mnie zawsze będziesz królową balu! - Piotrek pocieszy żonę i weźmie ją w ramiona.

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek poddadzą się romantycznym uniesieniom. 

Najnowsze