M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pobity przez bandytów?! Kamila z zemsty naśle na niego zbirów

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pobity przez bandytów?! Kamila z zemsty naśle na niego zbirów

M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek pobity przez bandytów?! Kamila z zemsty naśle na niego zbirów

2021-01-13 15:38

Piotrek (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" zostanie okrutnie pokonany przez Kamilę (Anna Gorajska). Kiedy cwana prawniczka odkryje, że nie da rady ciągnąć romansu ze Zduńskim, zacznie się na nim mścić. W 1563 odcinku "M jak miłość" przegra bardzo istotną sprawę ważnego i groźnego klienta, co sprowadzi na kancelarię poważne problemy. Wściekły klient naśle na prawników bandytów, a podła Kamila zrzuci całą winę na Piotrka, tym samym powodując, że wynajęci mężczyźni będą chcieli go dotkliwie pobić!

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) będą żyli w przekonaniu, że pozbyli się z życia natrętnej Kamili, która niemal rozbiła ich małżeństwo. Zduński zrozumiał, że kocha żonę i dzieci i nie jest mu potrzebny głupi skok w bok. Niestety w najbliższych odcinkach "M jak miłość" szybko się okaże, że Jabłońska nie da o sobie zapomnieć. Narobi też nieziemskich problemów kancelarii. Na jakie niebezpieczeństwo narazi Zduńskich?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!

W 1563 odcinku "M jak miłość" Kamila przegra bardzo ważną sprawę sądową. Będzie miała za zadanie wybronić groźnego klienta Rykalskiego, ale niestety nie podoła zadaniu. Wściekły mężczyzna postanowi "odwdzięczyć się" prawnikom przemocą! Przerażona Kamila szybko uknuje plan jak uniknąć konsekwencji i jednocześnie sprawić wielki kłopot Piotrkowi. Powie, że to on jest odpowiedzialny za złą strategię sądową i to przez niego sprawa Rykalskiego została przegrana. W 1563 odcinku "M jak miłość" bandyci zaczną zatem szukać Zduńskiego. 

Przeczytaj: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

W 1563 odcinku "M jak miłość" zbiry wysłane przez Rykalskiego znajdą Piotrka w bistro. Bandyci już będą chcieli go dorwać i dotkliwie pobić, kiedy na ich drodze stanie Paweł (Rafał Mroczek). Pomimo wielkiej kłótni z bratem o Kingę postanowi pomóc bratu i nie dopuścić, by stała się tragedia. Czy zdoła uchronić Piotrka przed niebezpieczeństwem? Dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze