M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Załatwi kochankę Piotrka aż pójdzie jej w pięty

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Załatwi kochankę Piotrka aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

2021-01-25 20:50

W 1560 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrobi wszystko, żeby Kamila (Anna Gorajska) nie omotała znowu Piotrka (Marcin Mroczek). Bo zdesperowana prawniczka znów spróbuje zbliżyć się do Zduńskiego. Zakochana do szaleństwa w mężu Kingi (Katarzyna Cichopek) wpadnie na chytry plan, ale to Magda będzie górą. Podczas kolejnego starcia z Kamilą w 1560 odcinku "M jak miłość" zniszczy Jabłońską jednym tekstem. Tym samym pokaże groźnej rywalce, że lepiej z nią nie zadzierać. Przegrana Kamila nie zniesie takiego upokorzenia i odegra się na... Kindze!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Magda kolejny raz udowodni, że jest wierną przyjaciółką Zduńskich, która stoi na straży ich małżeństwa i będzie chronić ten związek przed Kamilą z użyciem wszelkich możliwych sposobów. Zmusi ją do tego sytuacja, bo niedoszła kochanka Piotrka nie odpuści ani na chwilę. Choć Budzyński (Krystian Wieczorek) odsunął ją od spraw prowadzonych przez Zduńskiego, to Kamila wymyśli podstępny plan, żeby znów być blisko niego.

Pewna siebie prawniczka w 1560 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Piotrka w najmniej spodziewanym momencie. Uprzejmie poprosi o zawodową poradę z umową deweloperską. - Nie radzę sobie... Możesz mi pomóc? - rzuci do niego z zalotnym uśmiechem na ustach. Tym razem jednak Piotrek spławi natrętną przyjaciółkę. Zgodnie z obietnicą, którą dał Kindze!- Nie chcę się wykręcać, ale widzisz co tutaj się dzieje. Jestem zawalony robotą!- Nie no, chyba mnie z tym nie zostawisz samą? Zerknij przynajmniej na paragraf dziewiąty- Idź z tym do Adama, może on ci pomoże... - Zduński zdecydowanie odeśle Jabłońską do Wernera.

Ich rozmowę w 1560 odcinku "M jak miłość" przerwie Magda, która zdecydowanie wkroczy do akcji, żeby pokazać Kamili gdzie jej miejsce. - Adama jeszcze nie ma - poskarży się prawniczka, lecz Budzyńska z dziką satysfakcją ogłosi, że to się za chwilę zmieni. Po tej wymianie uprzejmości Magda w 1560 odcinku "M jak miłość" dopadnie Kamilę na korytarzu. - A ty ciągle próbujesz! Co za determinacja! - zakpi z Jabłońskiej w żywe oczy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Na tym jednak nie koniec, bo w 1560 odcinku "M jak miłość" Kamila nie podda się tak łatwo. Nie doceni jednak Magdy, która przestanie być grzeczna i pokaże Jabłońskiej na co ją stać kiedy w grę wchodzi szczęście Kingi i Piotrka. Zniszczy prawniczkę jednym tekstem. - Ja w przeciwieństwie do niektórych panuję nad tym co się dzieje u mnie w pracy i nad swoimi emocjami. Ja rozumiem, że to musi bardzo boleć, że Piotrek ma cię gdzieś, ale pani mecenas... Więcej klasy!

- Ale ty jesteś bezczelna! - Kamila jeszcze będzie się bronić, ale wtedy w 1560 odcinku "M jak miłość" Budzyńska dowali jej jeszcze mocniej.  - A ty przegrana! Przy Kindze nie masz najmniejszych szans! Kinga ma temperament, jest namiętna, gorąca. A ty jesteś tak zimna, że ja naprawdę dziwię się, że mężczyźni nie noszą przy tobie kurtek!

W oczach Kamili w 1560 odcinku "M jak miłość" pojawią się łzy wściekłości. Nie uda jej się z Magdą, więc po tym przegranym starciu weźmie się za Kingę. Nie zniesie także tego, co usłyszy od Wernera. - Pani mecenas, moja kancelaria to nie jest miejsce na awantury! Dlatego niedługo potem zjawi na Deszczowej,  by powiedzieć Zduńskiej "całą prawdę" o jej romansie z Piotrkiem!

- Byłam kochanką Piotrka i to był wspaniały, cudowny, namiętny związek! Dostał ode mnie w łóżku to, czego nie dostał od ciebie! Nigdy nie będziesz w stanie mu dać tego, co ja! Nigdy! - rzuci Kindze prosto w twarz. To wystarczy, by w 1560 odcinku "M jak miłość" Zduńskiej puściły nerwy! Kamila nie będzie spodziewała się tego jak oberwie od rywalki.

M jak miłość odcinek 1560. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1560. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1560. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1560. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odcinek 1560. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1560. Magda (Anna Mucha), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze