BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

2021-01-21 20:34

W 79 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) odbierze wyniki badań, które będą miały potwierdzić czy jest w ciąży. Test ciążowy da wynik pozytywny, ale Dobrzańska pójdzie na badania, by rozwiać wszelkie wątpliwości. W tym czasie dzieci Uli i Marka (Filip Bobek) będą szaleć z radości na samą myśl, że rodzina się powiększy. Jak zareaguje Marek kiedy dowie się o ciąży Uli? Niestety w 79 odcinku "BrzydUli" dopadną ją koszmary, że to Artur (Karol Pocheć), z którym zdradziła ukochanego, jest ojcem dziecka. Wyniki badań nie pozostawią złudzeń. Ula powie Markowi prawdę!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 79 - piątek, 5.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula z "BrzydUli" będzie w ciąży z Arturem, lekarzem pediatrą swoich dzieci, z którym zdradziła Marka? Wszystko wyjaśni się dopiero w 79 odcinku "BrzydUli", bo wcześniej ani test ciążowy, ani dziwne objawy jakie zauważy u siebie Dobrzańska nie dadzą jednoznacznej odpowiedzi. Ula zrobi więc badania krwi, by mieć absolutną pewność, że jest w ciąży. Cały czas będzie ją dręczyła też myśl, że to nie dziecko Marka, ale byłego kochanka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Niepewność kto jest ojcem dziecka w 79 odcinku "BrzydUli" sprawi, że Ulę dopadną koszmary! Bo jeśli zaszła w ciążę w wyniku małżeńskiej zdrady, to Marek nigdy jej tego nie wybaczy. Jakby tego było mało wieść o ciąży Uli dotrze do jej starszych dzieci, Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski), a także ojca Józefa (Marek Włodarczyk) i macochy Ali (Dorota Pomykała). Kiedy w 79 odcinku "BrzydUli" mali Dobrzańscy będą się cieszyli z narodzin brata lub siostry, Ula będzie próbowała jakoś załagodzić emocje w relacjach z Markiem. Pełna wiary, że wszystko jakoś się ułoży, że wyniki badań wykluczą jednak ciążę!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Tymczasem Marek w 79 odcinku "BrzydUli" będzie bił się z myślami czy ciąża Uli jest efektem jej zdrady. Kiedy w domu Dobrzańskich wybuchnie euforia Kuby i Julki, którzy zaczną się spierać czy chcą mieć siostrę czy brata, Ula będzie musiała jakoś uciąć temat. Stanie przed trudnym wyzwaniem, żeby załagodzić jakoś sprawę ciąży. Ale sama nie będzie pewna czy spodziewa się dziecka, dopóki w 79 odcinku "BrzydUli" nie odbierze wyników badań. Także Artur będzie czekał na sygnał z laboratorium czy Dobrzańska jest w ciąży. Wreszcie wszystko stanie się jasne!

W 79 odcinku "BrzydUli" Ula pojedzie do firmy, żeby osobiście powiedzieć Markowi o wynikach badań, które nie pozostawią żadnych złudzeń. Jaka będzie reakcja Marka kiedy dowie się, że żona jednak nie jest w ciąży? To na razie pozostaje tajemnicą! Ale pewne jest to, że Ula i Marek nie rozstaną się z powodu ciąży!

BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 78. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik)
BrzydUla 2, odc. 78: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: x-news
BrzydUla 2, odcinek 78, Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 78, Marek (Filip Bobek), Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze