Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

W 2430 odcinku "Barw szczęścia" przez Huberta (Marek Molak) może umrzeć niewinny człowiek! Wszystko przez nową pracę męża Klary (Olga Jankowska), w której Pyrka zarabia ogromne pieniądze. Ale jest i wielkie ryzyko! Niestety wszystko wskazuje na to, że poniesie je przyjaciółka, który stanie się pierwszą ofiarą Pyrki. Klara w obliczu spraw na granicy życia i śmierci nie będzie miała wyboru w 2430 odcinku "Barw szczęścia" - nie tylko nie stanie w obronie męża, ale jeszcze będzie musiała wystąpić przeciw niemu!

"Barwy szczęścia" odcinek 2430 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

A wszystko zacznie się tak niewinnie w 2429 odcinku "Barw szczęścia". Dumna z męża Klara pochwali się Iwonie (Izabela Zwierzyńska), że Hubert ma dodatkową pracę i fantastycznie zarabia.

Siostra Huberta jednak w 2429 odcinku "Barw szczęścia" zamiast się ucieszyć, wścieknie się, że brat sprzede niebezpieczne - jaj zdaniem - suplementy i "kroplówki witaminowe". 

- To żerowanie na ludzkiej naiwności, bo wlewy witaminowe nie są lekarstwem - stwierdzi Pyrka. I już w 2430 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Iwona miała rację! 

W 2430. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert dowie się, że jedną ze stałych klientek firmy Łąka-Wit jest jego przyjaciółka, Beata (Anita Jancia). Pyrka zauważy, że stan zdrowia pacjentki "leczącej się" sprzedawanym przez niego podejrzanym specyfikiem znacząco się pogorszył!  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odc. 2356: Hubert (Marek Molak), Beata (Anita Jancia)

i

Autor: Artrama

W dodatku także Iwona w 2430 odcinku "Barw szczęcia" dowie się, że jeden z jej pacjentów Iwony zażywa witaminy, których mu nie przepisała. Mężczyzna powie lekarce, że przeczytał w internecie, iż kroplówki mogą mu pomóc... Pyrka od razu domyśli się, że chodzi o preparaty, których sprzedażą zajmuje się Hubert. I wtedy wpadnie w szał!

- Wasza firma żeruje na ludziach i zarabia na ludzkiej naiwności. A ty przykładasz do tego rękę! - wygarnie bratu Iwona. - Chodzi im wyłącznie o kasę - doda.

- Chrzań się! - rzuci Hubert.

Niestety, ani w 2429, ani w 2430 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie stanie po stronie męża. Pacjent Iwony i znaczące pogorszenie zdrowia znajomej Beaty będą dla nie wystarczającym dowodem na to, że Hubert znów przeholował. Czy jej mąż dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko? Zapowiada się nowa wojna w małżeństwie Pyrków!

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 123: Ula po zasłabnięciu przyzna się Markowi, że choruje! Usłyszą od lekarza fatalną diagnozę - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, 2414, Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany