Barwy szczęścia. Tak Hubert będzie się zabawiał w pracy z seksowną lekarką za plecami Klary

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Tak Hubert będzie się zabawiał w pracy z seksowną lekarką za plecami Klary

Barwy szczęścia. Tak Hubert będzie się zabawiał w pracy z seksowną lekarką za plecami Klary

2021-06-25 15:58

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Hubert (Marek Molak) już zapomni o problemach, jakie przysporzyła mu praca w firmie "Łąka Wit", którą polecił mu jego kolega z dyspozytorki Irokez (Bartosz Mukulak). Pod jego nieobecność Pyrka będzie zabawiał się z seksowną koleżanką z pracy, Mileną Szczepkowską (Alicja Kwiatkowska) i to tuż za plecami Klary (Olga Jankowska)! Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej niewinny flirt zamieni się w coś poważniejszego? Czy tym razem Hubert zdradzi Klarę?

Hubert mocno zbliży się do lekarki Szczepki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Ostatni sezon "Barw szczęścia" nie był dla Huberta łatwy. Z powodu trudnej sytuacji finansowej Pyrce przestała wystarczać praca w pogotowiu i aby móc dokładać się na ośrodek dla dziadków Teresy (Joanna Lothe) i Fryderyka (Paweł Nowisz) musiał podjąć drugą pracę. Jego kolega z dyspozytorki, Irokez wciągnął go w szybko dochodowy interes, który finalnie okazał się niedozwolony! Hubertowi spodobał się szybki zastrzyk gotówki i był głuchy na ostrzeżenia swojej siostry Iwony (Izabela Zwierzyńska), a także Klary, które radziły mu jak najszybciej wycofać się z tego interesu. Niestety Hubert wolał być mądrzejszy i źle na tym skończył, ponieważ Łąka (Ziemowit Wasielewski) w końcu wpadł, a jego wspólnie z Irokezem i Łukaszem (Michał Rolniki) posądzono o współudział w przestępstwie. Na szczęście, jeszcze w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" udało im się uniknąć odpowiedzialności i Hubert wrócił do pełni legalnego zawodu dyspozytora, gdzie pracuje również z lekarką Szczepką. W nowym sezonie "Barw szczęścia" miedzy tą dwójką będzie naprawdę gorąco!

Patrz też: Gwiazda Barw szczęścia ujawniła, co myśli o koleżance z planu! Olga Jankowska szczerze o Izabeli Zwierzyńskiej!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Pyrka chyba w końcu zapomni o nieprzyjemnościach, jakie spotkały go ze strony Piotra Łąki i w pełni skupi się na pracy w pogotowiu, do której chętniej będzie przychodził. Dlaczego? Ponieważ na miejscu będzie czekała na niego seksowna doktor Szczepka około której zakręci się Hubert w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Przypomnijmy, że początkowe relacje między tą dwójką nie układały się najlepiej. Szczepka jako doświadczona lekarka bardzo uważnie przygląda się pracy kolegów z zespołu. Mimo iż na początku Hubert nie zawiódł i wykazał się intuicją, to już za kolejnym źle ocenił sytuację i o mało, co przez jego decyzję nie umarła staruszka! Szczepka bardzo zawiodła się na swoim koledze z pracy, jednak z czasem ich relacje stały się bardziej neutralne. Wszystko zmieniło się, gdy na jaw wyszła afera z "Łąką Wit". Wówczas lekarka bardzo zirytowała się zachowaniem Pyrki, a nawet straszyła go, że za żerowanie na pacjentach może wylecieć z pogotowia! Jednak jak się okazuje w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jej przypuszczenia się nie sprawdzą, a ona sama bardzo zbliży się do męża Klary!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz dręczony przez szefa. Przez aferę spali za sobą wszystkie mosty. Ucierpi na tym cała rodzina Sadowskiego

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Szczepka nawiąże z Hubertem romans i to za plecami Klary? Bardzo możliwe, że między tą dwójką narodzi się jakieś uczucie! Alicja Kwiatkowska, czyli Szczepka z "Barw szczęścia" wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcia z Markiem Molakiem, czyli serialowym Hubertem z dyspozytorni! Koledzy z pracy siedzą tuż obok siebie i bardzo dobrze się ze sobą bawią! Pyrka nawet śle buziaczki!

Czy to oznacza, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach ich dawne relacje pójdą w zapomnienie i narodzi się między nimi uczucie? Czy Hubert skorzysta z okazji i poderwie seksowną lekarkę? Czy zdradzi Klarę, z którą przez dłuższy okres czasu miał problemy w łóżku i wpadnie w ramiona koleżanki? Przypomnijmy, że Hubert już raz był ku temu bliski i flirtował z Beatą (Anita Jancia), jednak do zdrady ostatecznie nie doszło. Czy tym razem posunie się o krok dalej? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Małgorzata w ramionach nagiego Wilka! Były kochanek Natalii ją też omota?

Barwy szczęścia. Szczepka (Alicja Kwiatkowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Szczepka (Alicja Kwiatkowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia. Szczepka (Alicja Kwiatkowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Szczepka (Alicja Kwiatkowska), Hubert (Marek Molak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze