Barwy szczęścia, odcinek 2438: Hubert i Łukasz aresztowani za handel lekami i podejrzanymi kroplówkami! Usłyszą poważne zarzuty

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2438: Hubert i Łukasz aresztowani za handel lekami i podejrzanymi kroplówkami! Usłyszą poważne zarzuty

Barwy szczęścia, odcinek 2438: Hubert i Łukasz aresztowani za handel lekami i podejrzanymi kroplówkami! Usłyszą poważne zarzuty

W 2438 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) i Łukasz (Michał Rolnicki) trafią razem za kraty! Kumple zostaną aresztowani za handel podejrzanymi lekami! Jak pisaliśmy jako pierwsi Hubert dla dużych pieniędzy zaczął sprzedawać nielegalne "witaminy" pacjentom ze świadomością, że naraża ludzkie życie. Nawet Klara (Olga Jankowska) nie stanęła po jego stronie w tej aferze i wygląda na to, że miała rację! Czy działalność Huberta i wsparcie Łukasza zakończyło się tragicznie? Wygląda na to, że tak - przynajmniej dla nich w 2438 odcinku "Barw szczęścia"...

"Barwy szczęścia" odcinek 2438 - piątek, 30.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2438 odcinku "Barw szczęścia" złoty interes Huberta legnie w gruzach. Jak pisaliśmy TUTAJ - Pyrka zaczął sprzedawać podejrzane "kroplówki witaminowe" ze świadomością, że naraża życie pacjentów

Iwona (Izabela Zwierzyńska) będzie tłumaczyła bratu, że robi bardzo złą rzecz i zachowuje się nieodpowiedzialnie. Ale on cały czas twierdzi, że potrzebuje pieniędzy, a firma jest legalna. Nawet Klara nie stanie wtedy w obronie męża i już w 2438 odcinku serialu okaże się, że to żona i siostra miały rację!   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)

Jako pierwszy wpadnie Łukasz w 2438 odcinku "Barw szczęścia", który nie będzie świadom, że przewozi nielegalne substancje. Ale CBA od jakiegoś obserwuje dom niejakiego Piotra Łąki Ziemowit Wasielewski) i właśnie na przekazywaniu kurierowi paczki chce go przyłapać! 

Szybko też okaże się w 2438 odcinku "Barw szczęścia" że dokładnie dla firmy tego przestępcy pracuje Hubert! To z nim będzie rozmawiał Łąka tuż przed tym, jak agenci wpadną do jego domu.  

- Interes kwitnie, Hubi, a my razem z nim. Mówiłem ci, że tak będzie - powie zadowolony Irokez, który wciągnął Pyrkę w ten podejrzany biznes. 

- Proszę otworzyć bagażnik - usłyszy Łukasz, kiedy już zapakuje przesyłki do swojego auta.

- Te przesyłki należą do pana Piotra Łąki? - zapyta agent CBA.

- Jaka jest podstawa prawna tego przeszukania, bo... - zacznie Łukasz, ale komandos przerwie mu krótkim stwierdzeniem, że podstawą prawną jest nakaz podpisany przez prokuratora! 

W tym samym momencie 2438 odcinka "Barw szczęścia" antyterroryści wtargną do willi Łąki

- Jesteście zatrzymani do dyspozycji prokuratury! - krzyknie jeden z funkcjonariuszy do Piotra, Huberta i Irokeza.

Po przewiezieniu na Komendę Główną Policji Łukasz dowie się, że został zatrzymany w związku z podejrzeniem o współudział w popełnieniu przestępstwa z artykułu 165, paragraf 1, punkt 2 Kodeksu Karnego.

- Dystrybucja nielegalnych substancji - wytłumaczy mu przesłuchujący go policjant. Ten sam zarzut usłyszą w 2438 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka i Irokez. 

Łukasz nie przyzna się w 2438 odcinku "Barw szczęścia" do zarzucanych mu czynów... Stwierdzi, że jest tylko kurierem i pracuje dla firmy Igora Wyrwasa. Ale zaraz okaże się, że jego szef też został aresztowany! Hubert znajdzie się w jeszcze gorszej sytuacji, bo niestety doskonale wiedział jak bardzo podejrzany specyfik podaje chorym ludziom. Czy Pyrka i Sadowski pójdą siedzieć? 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2437: Michalina wyląduje w szpitalu! Będzie w ciąży z Witkiem?

Barwy szczęścia odc. 2430. Hubert (Marek Molak), Beata (Anita Jancia)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2430. Hubert (Marek Molak), Beata (Anita Jancia)
Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Piotr Łąka (Ziemowit Wasielewski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Piotr Łąka (Ziemowit Wasielewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze