Barwy szczęścia, odcinek 2430: Niebezpieczna praca Huberta! Będzie wstrzykiwał Beacie podejrzane kroplówki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2430: Niebezpieczna praca Huberta! Będzie wstrzykiwał Beacie podejrzane kroplówki

Barwy szczęścia, odcinek 2430: Niebezpieczna praca Huberta! Będzie wstrzykiwał Beacie podejrzane kroplówki

2021-04-13 13:58

W 2430 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) nie posłucha ostrzeżeń Klary (Olga Jankowska) i Iwony (Izabela Zwierzyńska), że praca w firmie "Łąka-Wit" i sprzedaż kroplówek witaminowych, suplementów diety oraz innych podejrzanych substancji to ryzykowne, bezprawne źródło dochodu. Jedną z klientek Huberta będzie Beata (Anita Jancia). Przyjaciółka Pyrki, samotna matka Grzesia (Noah Culbreth) w 2430 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się faszerować zastrzykami z "Łąka-Wit". To Hubert poda jej podejrzane witamy, nieświadomy tego jakie mogą być powikłania. To się źle dla niego skończy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2430 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Małżeństwo Huberta i Klary z "Barw szczęścia" znów stanie pod znakiem zapytania, bo między Pyrkami coraz częściej zaczną wybuchać kłótnie z powodu dodatkowej pracy dyspozytora medycznego. Choć Hubert na co dzień pracuje w służbie zdrowia, ma do czynienia z pacjentami, poważnymi przypadkami, to skuszą go wielkie pieniądze w firmie "Łąka-Wit", gdzie zatrudni się jako dostawca witamin, kroplówek z suplementami diety i innymi podejrzanymi preparatami. Po rozmowie z szefem Piotrem Łąką (Ziemowit Wasielewski) i kolegą z pogotowia Irokezem (Bartosz Mukulak) w 2427 odcinku "Barw szczęścia" tylko przez chwilę będzie miał wątpliwości, że to nielegalny biznes.

Co innego Klara i siostra Huberta, Iwona! Dla nich w 2429 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że handel lekami, kroplówkami z witaminami to biznes na granicy prawa. Tylko lekarz może bowiem podawać pacjentom tego typu preparaty. Ale Pyrka nie da się przekonać. Dla niego będzie się liczyło tylko to, że może szybko zarobić naprawdę duże pieniądze i podreperować domowy budżet, tak aby dokładać dziadkom do ośrodka dla seniorów. Iwona w 2429 odcinku "Barw szczęścia" zarzuci bratu wprost, że "Łąka-Wit" zarabia na ludzkiej naiwności, a on przykłada do tego rękę. On nie zechce jednak słuchać lekarki!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2437: Michalina wyląduje w szpitalu! Będzie w ciąży z Witkiem?

Jedną z pierwszych klientek Huberta w 2430 odcinku "Barw szczęścia" zostanie Beata. Przyjaciółka, którą poznał w przedszkolu gdzie jego córka Marysia (Nina Szumowska) chodzi razem z Grzesiem, synem Beaty. Podczas wizyty w jej mieszkaniu Pyrka dowie się, że samotna matka od dawna korzysta z witamin z "Łąka-Wit". - Gdyby nie kroplówki, nie miałabym siły wstać z łóżka - wyjaśni.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1584: Tragedia Budzyńskich! Magda i Andrzej stracą mieszkanie. Będą musieli się szybko stamtąd wynieść

W 2430 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wciąż będzie miał żal do żony, że zgodziła się z Iwoną i uznała jego nową pracę za nieetyczną. Nie posłucha przestróg Klary, która zwróci mu uwagę, że nikt nie zna dokładnego składu tych kroplówek, że komuś może stać się krzywda i dojść do powikłań u jakiegoś pacjenta. Będzie próbowała przekonać go, żeby zrezygnował z podejrzanej dodatkowej pracy.

Nieco później w serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że szef "Łąka-Wit", Piotr Łąka, to zwykły przestępca, który handluje nielegalnymi lekami i substancjami. W sprawę będzie zmieszany także kurier Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), który będzie mu dostarczał paczki z lekami i zastrzykami do domu. Sprawą zajmie się CBA! Niestety w 2438 odcinku "Barw szczęścia" spełnią się czarne wizje Klary - Hubert zostanie aresztowany i usłyszy zarzut dystrybucji nielegalnych substancji. Ten sam los spotka Łukasza!

Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Piotr Łąka (Ziemowit Wasielewski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Piotr Łąka (Ziemowit Wasielewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany