Barwy szczęścia. Dominika pozbędzie się Renaty i wróci do Damiana? Wykorzysta jego córkę i oczerni przyjaciółkę

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Dominika pozbędzie się Renaty i wróci do Damiana? Wykorzysta jego córkę i oczerni przyjaciółkę

Barwy szczęścia. Dominika pozbędzie się Renaty i wróci do Damiana? Wykorzysta jego córkę i oczerni przyjaciółkę

2021-06-29 13:51

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w Dominice (Karolina Chapko) odżyją dawne uczucia do Damiana (Michał Lesień) i kelnerka zrobi wszystko, aby do niego wrócić? Bardzo możliwe, że taki scenariusz się sprawdzi i Dominika nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć byłego kochanka! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Dominika zgada się z jego córką, Luizą (Julia Zielińska), która ma na pieńku z Renatą (Ania Mrozowska) i tym samym pozbędzie się rywalki? Dominika bez skrupułów wykorzysta słabość koleżanki, aby pozbyć się jej w walce o serce Damiana?

Dominika załatwi Renatę jej własną bronią i wróci do Damiana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Dominiki wiele się zmieni. Nieudany związek ze Stawickim (Piotr Borowski), który ją poniżył i wyrzucił z mieszkania wiele ją kosztował, jednak jak zawsze w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie przyjaciół Renaty i Damiana, którzy już na początku ostrzegali ją przed związkiem ze znanym urologiem. Stawicki zamknął Dominikę w domu i zakazał jej kontaktu ze światem! Kelnerka miała być tylko jego kochanką i służącą w zamian za możliwość życia w luksusie. Niestety życie jak w bajce nie trwało długo, a Dominika z podkulonym ogonem wróciła na stare śmieci. Jednak sporo w „Barwach szczęścia” się zmieniło, gdy była odłączona od „Feel Good”. Pod jej nieobecność między Damianem, a Renatą zaczęło być naprawdę blisko. Początkowo przyjaciele wspólnie uczyli się do matury, jednak z czasem ich relacje uległy zmianie. Choć pierwotnie tylko udawali parę, aby wzbudzić zazdrość u Dominiki, to z czasem między nimi naprawdę zaczęło rodzić się uczucie, co także zaczęła uświadamiać sobie sama Dominika, która odkryła wcześniejszą intrygę swoich przyjaciół. Pod jej nieobecność Renata bardzo pomogła Damianowi w rozwoju jego interesu, a także w opiece nad Luizą i Mirkiem (Oliwier Kozłowski). W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej to jednak Dominika będzie w tej układance rozdawać karty!

Patrz też: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika ugada się z Luizą i w ten sposób przeciągnie dzieci Damiana na swoją stroną? Karolina Chapko wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcie z serialową córką Damiana, które opisała „Dziś szaleję z Julką”. Dziewczyna jeszcze bardziej podgrzała atmosferę i również wrzuciła zdjęcie z serialową Dominiką, podpisując je „Dzieje się!!”. Czy zatem Dominika przy pomocy Luizy będzie strać się o dawną miłość? Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej pozbędzie się Renaty jej własną bronią i przeciągnie na swoją stronę Luizę, z którą ostatnio na pieńku ma właśnie Renata?

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Dominika wpakuje się w niezłe kłopoty! Zgarnie ją policja?

Przypomnijmy, że 2449 odcinku „Barw szczęścia” Luiza okradła Renatę i bez jej wiedzy zrobiła sobie tatuaż. Niestety nie zrobiła go w profesjonalnym salonie wobec czego wdało się zakażenie. Początkowo Renata nawet nie podejrzewała, że to Luiza stoi za kradzieżą jej pieniędzy, jednak z czasem nastolatka sama się jej przyznała. Renata obiecała jej, że nie powie o ich małym sekrecie Damianowi, jednak prawda wyszła na jaw, a Luiza całą winą obarczyła Renatę! Czy Dominika w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach postanowi wykorzystać potkniecie przyjaciółki i pozbędzie się jej w walce o Damiana? Czy Luzia zbliży ją do dawnego kochanka?

Warto wspomnieć, że Damian tak naprawdę nigdy nie przestrzał kochać Dominiki i uczucia, jakie do niej ciągle żywi są tak silne, że trudno mu ułożyć sobie życie na nowo. Dominika i Damian spotykali się, gdy ta była jeszcze prostytutką, a on miał problemy z alkoholem. Czy po ostatnich perypetiach kelnerka zda sobie sprawę, że tylko przy Damianie może być sobą i nie musi wstydzić się przeszłości, gdyż widział ją, jak była na dnie? Czy w jego ramionach w końcu ułoży sobie życie? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)
Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)
Barwy szczęścia, odc. 2322: Dominika (Karolina Chapko), Damian (Michał Lesień-Głowacki)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze