Barwy szczęścia. Dominika pomści byłych kochanków. Zwiążę się z dwójką młodych biznesmenów i znów będzie prostytutką?

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia. Dominika pomści byłych kochanków. Zwiążę się z dwójką młodych biznesmenów i znów będzie prostytutką?

Barwy szczęścia. Dominika pomści byłych kochanków. Zwiążę się z dwójką młodych biznesmenów i znów będzie prostytutką?

2021-06-29 15:18

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) po nieudanych związkach z Damianem (Michał Lesień), Sebastianem (Marek Krupki) oraz Stawickim (Piotr Borowski) będzie miała stałych związków i wróci do dawnej profesji? Po ostatnim związku kelnerka z „Feel Good” sama stwierdziła, że ma dość facetów. Czy ta deklaracja w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej popchnie ją w stronę dawnego zawodu? Czy Dominika znów będzie prostytutką, a jej pierwszymi klientami będą młodzi biznesmeni?

Dominika znów będzie prostytutką w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Jej pierwszymi klientami będą stali klienci "Feel Good"?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach u Dominiki wiele się zmieni. Ostatnie nieudane związki bardzo odcisnęły się na jej uczuciach. Kelnerka pragnęła związać się z mężczyzną, który nigdy nie dowiedziałby się o jej przeszłości i o tym, że sprzedawała się za pieniądze. Ciągłe powroty Damiana nie pozwalały jednak rozstać się jej z dawną zmorą, gdyż właśnie jeszcze jako prostytutka była związana z ojcem Mirka (Oliwier Kozłowski) i Luizy (Julia Zielińska). Nowym rozdziałem miał być dla niej związek z Sebastianem, z którym nawet byłą zaręczona, jednak do ślubu nigdy nie doszło, gdy na jaw wyszło, że mimo teoretycznego zerwania z dawnym życiem, demony przeszłości nigdy nie znikają. Wówczas okazało się, że Dominika rozbierała się za pieniądze przed jednym z gości weselnych, Klemensem (Sebastian Perdek). Kolejnym mężczyzną Dominiki w „Barwach szczęścia” był Stawicki, wybitny urolog, który również korzystał z jej usług, gdy była jeszcze prostytutką. Niestety, mężczyzna patrzył na nią zawsze w takich kategoriach i nigdy nie dał jej odczuć, że może być inaczej. Dominika była dla niego jedynie służącą i kochanką i nigdy nic dla niego nie znaczyła! Po tym bolesnym upokorzeniu kelnerka z „Feel Good” miała już dość mężczyzn, ponieważ tylko ją ranili. Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Dominika zdecyduje się na desperacki krok i ponownie zostanie prostytutką?

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sebastian stanie na nogi po wypadku! Otworzy nowy biznes z Markiem i Damianem oraz wspólnie zemszczą się na prostytutce Dominice?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika wróci do dawnego zawodu? Stawicki dał jej jasno do zrozumienia, że na nic innego ją nie stać. Czy była prostytutka weźmie sobie jego słowa do serca i znów będzie się sprzedawać za pieniądze? Karolina Chapko zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z dwójką młodych biznesmenów – Protem (Andrzej Michalski) i Sergiuszem (Mateusz Burdach), którzy z „Feel Good” uczynili swoje biuro, zatem bardzo dobrze znają się z pracującą tam Dominiką. Obaj panowie ostatnio wiele przeszli. Sergiusz miał poważne problemy z ojcem Jowity (Magdalena Żak), Kornelem (Jakub Bohosiewicz), który pożyczył z jego firmy sporą kwotę pieniędzy, nie spłacał rat i przepadł jak kamień w wodę! Sergiusz był naciskany i zastraszany przez swojego szefa, który kazał mu siłą odzyskać pieniądze! Zdesperowany chłopak groził Jowicie nawet pistoletem!

Z kolei Prot w „Barwach szczęścia” ma za sobą nieudany związek z Jowitą. Jezierska początkowo odrzucała jego względy, jednak z czasem zaczęła inaczej patrzeć na tą relację. Wszystko zmieniło się po sprawie z udziałem Grety (Katarzyna Sowińska), gdy chłopak w końcu dowiedział się, jaka naprawdę jest Jowita, a mianowicie, że szukała dziewczyn, które będą sypiały z bogatymi klientami, a nawet, że raz sama poszła do łóżka z jednym klientem! Prot nie mógł znieść, że nie wyjawiła mu całej prawdy!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Łukasz zgada się z Alicją i obsmaruje byłego szefa? Wróci do dawnego zawodu?

Czy to właśnie oni będą jej pierwszymi klientami? Atmosferę jeszcze bardziej podgrzał komentarz Marka Krupskiego, czyli serialowego Sebastiana, który skomentował to zdjęcie w dość wymowny sposób "No mąż się nie ucieszy ????". Przypomnijmy, że Sebastian wrócił do "Barw szczęścia" w 2426 odcinku, kiedy to wysłał do Dominiki pożegnalnego SMS-a z wyznaniem miłości. Kowalski wyznał jej wówczas, ze nigdy nie przestał jej kochać, mimo iż ze wszystkich sił starał się o niej zapomnieć. Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach będzie próbował ją odzyskać? Czy odwiedzie ją od pomysłu powrotu do dawnej profesji?

A może Dominika już podjęła decyzję i nie widzi dla siebie innej drogi? Czy zdesperowani młodzi biznesmeni znajdą ukojenie w ramionach Dominiki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach? Czy podminowana kelnerka wróci do dawnego zawodu i znów będzie prostytutką? Czy jej pierwszymi klientami będą właśnie Prot i Sergiusz? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze