Barwy szczęścia, odcinek 2459: Jowita skończona! Greta dogada się Alanem, a ona wyjdzie na najgorszą prostytutkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2459: Jowita skończona! Greta dogada się Alanem, a ona wyjdzie na najgorszą prostytutkę

Barwy szczęścia, odcinek 2459: Jowita skończona! Greta dogada się Alanem, a ona wyjdzie na najgorszą prostytutkę

2021-05-31 21:34

Jowita (Magdalena Żak) z "Barwy szczęścia" wyjdzie na pierwszą lepszą prostytutkę, bez moralności i zasad! W 2459 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się rozprawa Grety (Katarzyna Sowińska), która oskarżona jest o sutenerstwo. Podła Domecka nie zagra sprawiedliwie i nakłoni Alana (Rafał Maślak), żeby złożył obciążające dziewczynę zeznania. Będzie pewna swego, a Jowita w 2459 odcinku "Barwy szczęścia" wyjdzie na najgorszą! Nawet Prot (Andrzej Michalski) spojrzy się na nią jak na intruza. Siostra Patryka (Konrad Skolimowski) będzie skończona!

"Barwy szczęścia" odcinek 2459 - środa, 2.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2459 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się rozprawa w sprawie wypadku w domu Grety, jej sutenerstwa i Jowity, z której zrobiła prostytutkę. Domecka w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" zwerbowała naiwną siostrę Patryka pod swoje skrzydła, nakłoniła ją do bycia damą do towarzystwa i uprawiania pieniędzy za seks. Jowita myślała, że będzie to łatwy zarobek i da radę w ten sposób pracować. Szybko się okazało, że to nie na jej nerwy, ale cwana Greta nie dała jej odejść, wysyłała za nią nawet zbirów!

W całą sytuację w "Barwach szczęścia" włączył się Alan, który bardzo się Jowicie spodobał. Dziewczyna zwierzyła mu się, że jest zmuszana do prostytucji, a on zareagował. Wtargnął do domu Grety, rozpętała się szarpanina, w wyniku której Domecka spadła ze schodów. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

W 2459 odcinku "Barwy szczęścia" Greta będzie wiedziała, że za sutenerstwo grozi jej odsiadka. Dogada się więc z Alanem, żeby ten zeznał, że to Jowita rozkręciła w jej domu seks biznes. 

- To Jowita Jezierska, w trakcie branżowej i zupełnie niewinnej imprezy w moim domu, urządziła sobie schadzkę z klientem... Ja nie miałam o tym zielonego pojęcia! W życiu nie wpuściłabym tak niemoralnej osoby do mojego domu! - zezna Domecka. 

Szokiem w 2459 odcinku "Barwy szczęścia" będzie to, że Alan w ostatniej chwili zmieni zdanie i nie da się przekupić. Nie zezna, że młoda Jezierska dobrowolnie stała się prostytutką, a Greta nic o tym nie wie. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. Zobaczy Leszka z nową kobietą?

Niestety Jowita w 2459 odcinku "Barwy szczęścia" nie zachowa dobrego imienia. Całej sprawie będzie się przypatrywał Prot, który po wszystkim nie będzie w stanie spojrzeć Jowicie w twarz. Nabierze do Jezierskiej obrzydzenia. W końcu spotkała się z klientem na seks...

- To był tylko jeden raz… - Ale o jeden za dużo. - Nie miałam wyjścia!(...) Źle zrobiłam, ale czasu nie cofnę… - Z tego, co słyszę, to ty się przed niczym nie cofniesz! Cała twoja przeszłość to pokazuje... - Widzę, że już mnie oceniłeś... Prosiłeś o prawdę, to ją masz. Ale dzięki, teraz żałuję, że byłam szczera! - Nie o to chodzi, Jowita... Szkoda, że nie byłaś szczera od początku! - Bałam się... Wiedziałam, jak zareagujesz! Tak jak teraz...

Jowita może i wygra z Domecką w sądzie, ale niestety straci w oczach wszystkich.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze