Celina z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Orina Krajewska przeszła niezwykłą metamorfozę

i

Autor: Instagram/Artrama Celina z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Orina Krajewska przeszła niezwykłą metamorfozę

Celina z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Orina Krajewska przeszła niezwykłą metamorfozę

2021-07-06 14:13

Orina Krajewska, czyli Celina z "Barw szczęścia" przeszła sporą metamorfozę! Aktorka całkowicie zmieniła swój wygląd, przez co jest nie do poznania! Zmianami pochwaliła się na swoim Instagramie, co szczególnie spodobało się jej fanom, którzy są pod wrażaniem jej nowego wyglądu! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach ujrzymy już odmienioną Celinę, w której życiu wiele się wydarzy! Czy nowy wygląd jest odpowiedzią na to, co czeka jej bohaterkę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej?

Fenomenalna metamorfoza Celiny z "Barw szczęścia"! Zmieniła się nie do poznania!

Orina Krajewska ogłosiła na swoim Instagramie, że wróciła na plan "Barw szczęścia", jednak w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Serialowa Celina wraz ze swoim powrotem przeszła niezywkłą metamorfozę i zmieniła się o 180 stopni! Aktorka zdecydowała się rozjaśnić włosy i wygląda po prostu fenomenalnie! Delikatny makijaż pięknie podkreśla nowy wizerunek, wzbogacony wakacyjnym lookiem! Celina z "Barw szczęścia" pozuje w piaskowej koszuli, na której aż roi się od kolorowych kwiatów! Nam nowy wygląd aktorki bardzo się spodobał, podobnie jak fanom "Barw szczęścia", gdyż wcześniej jeszcze nie widzieliśmy jej w takim wydaniu!

"Bardzo ładnie Pani w rozjaśnionych włosach, nawet odcień bluzki pasuje do Pani rozjaśnionych włosów. Udanego tygodnia Pani życzę." czy "Muśnięta słońcem?" to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Celiny z "Barw szczęścia"! Czy jej nowy wizerunek jest spowodowany tym, co czeka jej bohaterkę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

Patrz też: Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej odbędzie się długo wyczekiwany ślub Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk), na którym z pewnością nie zabraknie samej Celiny i Hermana (Maciej Raniszewski). Niestety ich szczęście długo nie potrwa, gdyż Regina zaraz po ślubie trafi do szpitala i szybko z niego nie wyjdzie. Tym samym cała opieka nad klubem fitness spadnie na Celinę, która poza swoimi zajęciami będzie musiała czuwać nad pracą reszty trenerów. Niestety, prawdopodobnie praca tak bardzo pochłonie Celinę, że ucierpi na tym jej związek z Hermanem! Czy niewidomy masażysta odejdzie od Celiny i ułoży sobie życie na nowo w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

Zobacz także: Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nad związkiem Celiny i Hermana zawisną ciemne chmury. Masażysta zacznie spędzać coraz więcej czasu z Malwiną (Joanna Gleń) i jej córką Emilką (Jessica Frankiewicz). Czy ich relacja i wspólne spotkania wpłyną na jego związek z Celiną? Czy Herman zostawi trenerkę i zainteresuje się sekretarką Natalii (Maria Dejmek)?

Czy nowy wygląd Celiny w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach będzie jedyną pociechą po rozstaniu z Hermanem? A może Celina przejdzie metamorfozę, aby wzbudzić w nim zazdrość, żeby mógł o nią zawalczyć i aby w końcu zaczęło się coś dziać w ich związku? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

Najnowsze