Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

2021-07-03 9:18

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2021 na drodze Natalii (Maria Dejmek) ponownie stanie Klemens (Sebastian Perdek). Zwoleńska, która skarciła dawnego przyjaciela, po tym jak w perfidny sposób wykorzystał będącą w potrzebie prostytutkę Dominikę (Karolina Chapko) w nowych odcinkach „Barw szczęścia” spojrzy na niego zupełnie innym okiem! Natalia w końcu postanowi ułożyć sobie życie i znaleźć ojca dla swojej córki Lei (Lena Sobota). Czy to właśnie z Klemens zagości w jej życiu na dłużej i będzie ojcem jej dziecka? Poznajcie szczegóły!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w wątku Natalii i Klemensa zrobi się naprawdę gorąco!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Natalii ponownie pojawi się Klemens. Przypomnijmy, że dwójka prawników nie miała ze sobą kontaktu od czasu, gdy Zwoleńska dowiedziała się w jak okrutny sposób jej były przyjaciel postanowił zadrwić z Dominiki i zaproponował jej tuż przed jej ślubem z Sebastianem (Marek Krupski) sprzątanie nago w jego mieszkaniu, co w dodatku uwieczniał na swoim telefonie. Natalia była oburzona tym, że Klemens nie ma za grosz szacunku do kobiet i postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty! Zwoleńska wyznała mu prosto w twarz, ze nie chce, aby jej córka miała kontakt z takim draniem jak on! Jednak prawnikowi było mało i postanowił zadrwić również z Natalii. Pewny siebie Klemens myślał, że jego przyjaciółka tylko się z nim słodko droczy, gdyż jest o niego zazdrosna! Zwoleńska szybko sprowadziła go na ziemię i rozwiała jego wszelkie wątpliwości! Wówczas ich przyjaźń się skończyła i marzenia Klemensa o tym, że mogliby być kiedyś razem przepadły jak kamień w wodę! Aczkolwiek w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej byli przyjaciele znów się spotkają i tym razem pragnienie Klemensa może zostać zrealizowane!

Patrz też: Barwy szczęścia. Byli kochankowie prostytutki Dominiki zemszczą się na niej, że ich odrzuciła?

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach do serialu wróci Klemens! To już pewne, że para prawników ponownie się spotka, tym razem na rozprawie rozwodowej Sałatków, ale po przeciwnych stronach! Natalia będzie reprezentować Józka (Patryk Pniewski), z kolei Klemens stanie po stronie Julity (Katarzyna Sawczuk), która na rozprawie nie pojawi się osobiście. To spotkanie bardzo zbliży do siebie byłych przyjaciół, a między tą dwójką w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zrobi się naprawdę gorąco!

Obie wspomniane gwiazdy „Barw szczęścia” pochwaliły się na swoich Instagramach wspólnymi zdjęciami! Maria Dejmek i Sebastian Perdek zdradzili fanom „Barw szczęścia”, że w ich wątku wiele się wydarzy i z pewnością nie zabraknie emocji! Maria Dejmek nie chciała zdradzać szczegółów i poprosiła fanów, aby sami wytypowali, co wydarzy się miedzy jej bohaterką a Klemensem! „Pozdrawiamy z @sebastian_perdek z planu @barwyszczescia.official !!! Oczywiście nie możemy zdradzać szczegółów, ale będzie się działo między tą dwójką!!!???Jak o stawiacie - będzie miłość czy walka dwóch adwokatów? ?”. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, jednak ten samego zainteresowanego już wiele wyjaśnia! „Love ❤️❤️❤️”. To chyba już znamy odpowiedź, na to, jak potoczą się losy Natalii i Klemensa, a sam fakt emotikonek ognia jeszcze tylko podgrzewa atmosferę! Jedno jest pewne, między tą dwójką w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zrobi się naprawdę gorąco!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Przystojny milioner Tomasz powali Iwonę na kolana. Pyrka aż zaniemówi

Czy Natalia w końcu wybaczy Klemensowi to, w jak perfidny sposób zadrwił z byłej prostytutki? Czy ich spotkanie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach przywróci jej wcześniejsze dobre wspomnienia z byłym przyjacielem, na którego przecież zawsze mogła liczyć i sprawi, że Zwoleńska spojrzy na niego łaskawszym okiem? Czy Natalia zwiąże się z Klemensem i wspólnie z nim wychowa swoją córkę Leę? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Dominika pomści byłych kochanków. Zwiążę się z dwójką młodych biznesmenów i znów będzie prostytutką?

Barwy szczęścia, odcinek 2127: Natalia (Maria Dejmek), Klemens (Sebastian Perdek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Barwy szczęścia odc. 2105. Klemens (Sebastian Perdek) Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2105. Klemens (Sebastian Perdek) Dominika (Karolina Chapko)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze