Barwy szczęścia, odcinek 2127: Natalia nie będzie chciała znać Klemensa! Wszystko przez Dominikę

2019-10-29 20:20 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2127: Natalia (Maria Dejmek), Klemens (Sebastian Perdek)
Autor: TVP/VOD

W 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) rozprawi się z kolejnym ze swoich znajomych. Tym razem zerwie wszelkie kontakty z Klemensem (Sebastian Perdek), który podpadnie jej mocno z powodu Dominiki! Jak potoczy się ostatnia "randka", na której on nic nie będzie rozumiał, a ona będzie miała wszystkiego dość? Czy naprawdę Natalii wystarczy do szczęścia córeczka Lea (Lena Sobota) możemy zobaczyć w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2127 - piątek, 1.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia spotka się w parku z Klemensem. Przyjedzie z córeczką, ale będzie ja trzymać od niego z daleka... Dlaczego?

Dowiemy się, że w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia podejmie decyzję, żeby zakończyć definitywnie znajomość z Klemensem. Jego przygoda z Dominiką, choć zakończona, będzie dla niej historią nie do wybaczenia! Natalia nie zrozumie, jak można tak potraktować kobietę!

Na spotkaniu w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia od razu przejdzie do rzeczy.

- I co, skasowałeś te filmiki?

- Jakie filmiki?

- Te, na których Dominika upokarza się dla twojej prostackiej przyjemności!

Klemensowi będzie się wydawało, że Natalia w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia"  przyszła zrobić mu scenę zazdrości! Długo nie zrozumie, że jego przyjaciółka nie jest w stanie zaakceptować jego nie do końca męskiej postawy.

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2129 - Regina będzie żoną Przemka?

- Co ty, Natalia, jesteś zazdrosna? - zapyta uśmiechnięty Klemens?

- Oszalałeś?

- Nie udawaj, przecież widzę - zadowolenie Klemensa stanie w jawnej sprzeczności z tym, co się wydarzy za chwilę...

- Nic nie widzisz, jesteś ślepy i prymitywnie głupi! - Natalia zacznie już krzyczeć.

- A to nie było miłe! - Klemens aż wstanie z ławki... Może to i dobrze, bo na widok przyjaciółki nie raczy.

- Nie zamierzam być miła dla kogoś kto w ten sposób traktuje kobiety! - Natalia będzie się trzymała tematu, z którym przyszła.

- Tłumaczyłem ci już, że Dominika mi to sama zaproponowała...

- A ty się ochoczo zgodziłeś, zamiast jej pomóc!

- Wiem, może to było trochę chore... - czyżby Klemens miał coś zrozumieć?

- Trochę? Upajałeś się widokiem nagiej dziewczyny Sebastiana!

- Dobrze, ale opamiętałem się, przeprosiłem, a ona przyjęła te przeprosiny!

Czytaj także:Barwy szczęścia, odcinek 2135 - Paulinka w szponach pedofila!

Jednak Natalia w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" już nie bardzo będzie chciała słuchać takich tłumaczeń. Może Dominika mu wybaczy, ale ona na pewno nie! - Mnie takie wyjaśnienia nie wystarczą! - powie zdecydowanie.

- Czyli Dominika mi przebaczyła, a ty nie? - upewni się Klemens.

- Dokładnie tak! To jest koniec naszej przyjaźni! Nie chcę cię znać i nie chcę, żeby moja córka miała kontakt z kimś-takim jak ty!

Po tym spotkaniu w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia dotrze do mamy, Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), która zapyta ją jak poszła randka. Jednak Natalia będzie bliska łez... Warto przypomnieć, że w 2127 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia spotka się dwoma przyjaciółmi i podobną rozmowę odbędzie z Sebastianem...

Dlatego na pytanie mamy Natalia powie tylko: - 100 procent skuteczności... W jedno popołudnie udało mi się zakończyć dwie przyjaźnie i nawet powieka mi nie drgnęła! A następnie zwróci się do śpiącej w wózeczku córeczki: - Kochanie, wujek Klemens i wujek Sebastian po prostu na nas nie zasługują, wiesz?

Czy Natalia podjęła dobre decyzje i faktycznie Lea wystarczy jej za wszystkich przyjaciół przekonamy się już od 2127 odcinka serialu "Barwy szczęścia".