Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paulinka porwana przez pedofila! Zaczai się na nią w lesie

2019-10-28 12:07 Ag
Barwy szczęśćia, odc. 2116. Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęśćia, odc. 2116. Paulinka (Lena Jastrzębska)

Porwanie Paulinki (Lena Jastrzębska) w serialu "Barwy szczęścia" przez niebezpiecznego pedofila! Chwile grozy w 2137 odcinku "Barw szczęścia" czekają Bożenę (Marieta Żukowska) i Łukasza (Michał Rolnicki), którzy zauważą nagłe zniknięcie córki Izy Małek (Agnieszka Warchulska). Oboje będą pewni, że Paulinka została porwana. O uprowadzenie 6-latki zostanie oskarżony Tomczyk (Paweł Peterman), zboczony gość hotelu Stańskich, amator seksu sado-maso! Paulinka ucieknie do lasu gdzie wpadnie w zasadzkę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2137 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Paulinka z "Barw szczęścia" zniknie w tajemniczych okolicznościach akurat wtedy gdy w hotelu Stańskich zameldują się podejrzani goście - Tomczyk z żoną i synem Makarym (Kacper Dyka)!

To właśnie u nich w pokoju Paulinka będzie świadkiem obrzydliwych scen - zobaczy jak Tomczykowie uprawiają seks sado-maso! Przerażona 6-latka ucieknie do pobliskiego parku, gdzie w 2137 odcinku "Barw szczęścia" dopadnie ją pedofil Jacek (Przemysław Furdak).

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2132: Iza wyzdrowieje! Pozbędzie się Łukasza z życia Paulinki?

Kiedy Bożena zorientuje się, że Paulinka zniknęła natychmiast wezwie na pomoc Łukasza. Biologiczny ojciec Paulinki nie będzie zwlekał ani chwili - w 2137 odcinku "Barw szczęścia" zaalarmuje policję, która rozpocznie poszukiwania. Kasia (Katarzyna Glinka) powie funkcjonariuszom, że w pobliżu od kilku dni kręcił się podejrzany mężczyzna. Na nagraniu z monitoringu wskaże im Jacka.

Tymczasem pedofil zauważy w parku płaczącą Paulinkę, która zacznie prosić, by zabrał ją do mamy. W 2137 odcinku "Barw szczęścia" zboczeniec nie zdąży zrobić jej krzywdy, bo do akcji wkroczy policja. Jak podaje "Świat Seriali" Paulinka, cała i zdrowa, wpadnie w ramiona Łukasza i Bożeny. A zboczeniec zostanie aresztowany.

Najnowsze