Barwy szczęścia. Niewidomy Herman zostawi Celinę i szybko znajdzie sobie inną? Zostanie ojcem!

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Niewidomy Herman zostawi Celinę i szybko znajdzie sobie inną? Zostanie ojcem!

Barwy szczęścia. Niewidomy Herman zostawi Celinę i szybko znajdzie sobie inną? Zostanie ojcem!

2021-07-06 15:12

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nad związkiem Hermana (Maciej Raniszewski) i Celiny (Orina Krajewska) zawisną czarne chmury! Niewidomy masażysta najwyraźniej znudzi się już monotonią w związku z trenerką i poszuka szczęścia, gdzie indziej! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej najwyraźniej dość szybko znajdzie odpowiednią kandydatkę na nową partnerkę i równie szybko zostanie ojcem! Spodziewalibyście się, że takie ziółko wyjdzie z niepozornego Hermana? Poznajcie szczegóły!

Herman rozstanie się z Celiną i szybko ułoży sobie życie z inną kobietą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach związek Celiny i Hermana prawdopodobnie się rozpadnie. Przypomnijmy, że w 2274 odcinku "Barw szczęścia"niewidomy masażysta wspólnie z Radkiem (Filip Kosior) i Lidką (Emilia Warabida) przygotował romantyczne oświadczyny w "Feel Good", jednak Celina nie zgodziła się wyjść za niego za mąż. Trenerka wyznała, że kocha Hermana, ale jej papierek do szczęścia nie jest potrzebny. Herman nie krył swojego rozczarowania, zwłaszcza, że w oświadczyny włożył sporo pracy, ale zgodził się na propozycję swojej ukochanej. Poprosił jednak, aby zachowała pierścionek na znak ich miłości i na takie rozwiązanie Celina wyraziła zgodę.

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" Celina zrobiła się coraz bardziej zazdrosna o ukochanego, gdyż u jego boku coraz częściej pojawiała się jego koleżanka i opiekunka niewidomych dzieci, Łucja (Sonia Jachymiak). Herman wspólnie z Celiną zaprosili ich do fitness klubu, aby choć na chwilę mogły zapomnieć o rzeczywistości i pożyć chwilą. Niestety te spotkania coraz bardziej zbliżyły do Hermana nie tylko dzieciaki, ale również Łucję! To szczególnie nie spodobało się Celinie, która powoli zaczęła żałować, że nie przyjęła oświadczyn ukochanego! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej pożałuje tego jeszcze bardziej!

Patrz też: Celina z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Orina Krajewska przeszła niezwykłą metamorfozę

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach obok Hermana pojawi się już zupełnie inna kobieta, która najwidoczniej nieźle zawróci mu głowie! Mowa tutaj o sekretarce Natalii z kancelarii Malwinie (Joanna Gleń)! Jej serialowa córka Emilka (Jessica Frankiewicz) opublikowała na swoim swoim Instagramie zdjęcie z serialową mamą, jednak tuż obok nich pozuje właśnie Herman! Cała trójka pozdrawia wszystkich fanów "Barw szczęścia" i przesyła dużo miłości. Czy to oznacza, że niewidomy masażysta zagości w ich życiu na dłużej? Czy Malwina zwiążę się z Hermanem, który zaopiekuje się nią i Emilką i pozwoli jej odzyskać córkę z rąk Przemka (Dobromir Dymecki) i Wioletty (Joanna Król)?

Przypomnijmy, że w "Barwach szczęścia" Przemek odizolował Emilkę od Malwiny, gdy na jaw wyszedł jej romans z Adamem (Marcin Kwaśny). Wówczas były mąż postanowił to wykorzystać i przed sądem zrobił z Malwiny psychopatkę, przez co to jemu przypadło prawo do opieki nad ich córką. Od tego czasu ich kontakty były utrudnione, a co gorsza Przemek nastawiał Emilkę przeciwko matce. Przy Hermanie Malwina mogłaby prowadzić ustabilizowane i spokojne życie, a nowy porządny mężczyzna z pewnością mógłby pomóc jej odzyskać córkę, gdyż również i sąd spojrzałby na nią łaskawszym okiem!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Natalia będzie z Klemensem. Po tym jak obrzydliwie zabawiał się z prostytutką zrobi się między nimi gorąco

Czy taki właśnie cel przyświeca Malwinie? Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach uwiedzie Hermana, aby odzyskać Emilkę? A może naprawdę poczuje coś do niewidomego masażysty? Tylko co z jej znajomością z Grzegorzem (Remigiusz Jankowski), która pod koniec ostatniego sezonu "Barw szczęścia" przed wakacjami zaczęła rozkwitać? Czy Malwina porzuci go dla Hermana? Czy Grzegorz tak łatwo podda się w walce o kobietę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia?

I przede wszystkim czy Celina odpuści związek z Hermanem? Czy będzie o niego? O tym z pewnością przekonamy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Koniec problemów finansowych Pyrków. Hubert wciągnie Stasia w dochodowy interes!

Najnowsze