Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Malwina nie odzyska córki! Dramat Emilki będzie trwał

2020-06-29 11:01 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Malwina nie odzyska córki! Dramat Emilki będzie trwał
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Malwina nie odzyska córki! Dramat Emilki będzie trwał

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) nie odzyska córki! Przemek (Dobromir Dymecki) po rozwodzie z żoną w bardzo nieczysty sposób wywalczył sobie prawo do opieki nad Emilką (Jessica Frankiewicz). Ubiegły sezon "Barw szczęścia" pokazał, że razem ze swoją nową kochanką Wiolettą Kurzajczyk (Joanna Król) ojciec robi wszystko, żeby nastawić dziecko przeciwko matce. Pod płaszczykiem rozpuszczania Emilki, robią dziewczynce ogromną krzywdę. Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach 2020 w "Barwach szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Po wakacjach 2020 Emilka w serialu "Barwy szczęścia" nie wróci do matki! W poprzednich odcinkach życie rodzinne Brodzińskich rozpadło się na kawałki. Malwinie od dłuższego czasu nie układało się z Przemkiem, jednak czarę goryczy przelał romans z Adamem Jabłońskim (Marcin Kwaśny). Żonaty mężczyzna wdał się w romans z Malwiną i obiecywał zostawić dla niej Wandę (Agnieszka Przepiórska), jednak ostatecznie to właśnie Brodzińska godziła ze sobą zwaśnione małżeństwo.

W międzyczasie Przemek dowiedział się o romansie żony i nie mogło skończyć się to inaczej, jak rozwodem. Podczas sprawy sądowej o prawo do opieki nad Emilką mężczyzna zaczął się mścić. W podły sposób wykorzystał chorobę psychiczną Malwiny i zrobił z niej niepoczytalną wariatkę, niezdolną do opieki nad dzieckiem. W ten sposób ich córka została bez matki, bo Przemek stopniowo zaczął nastawiać dziewczynkę przeciwko swojej byłej żonie i utrudniał im kontakty.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Trudne chwile połączą Sabinę i Damiana! Oboje wrócą do picia?

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pod koniec ubiegłego sezonu "Barw szczęścia" zobaczyliśmy na ekranie nową kochankę Przemka, Wiolettę. Emilka nareszcie przyjechała w odwiedziny do rodziny od strony matki. Malwina i dziadkowie jej córki skakali wokół niej i starali się przychylić jej nieba, ale to nie wystarczyło. Szybko stało się jasne, że Przemek i Wioletta okropnie rozpuścili dziewczynkę!

Emilka pod opieką ojca i jego partnerki żywi się samymi słodyczami, w ogóle nie rusza się od komputera lub cały czas przyklejona jest do telefonu. Mało tego, opiekunowie skąpią na jej wizyty u lekarzy, w związku z czym to Malwina w "Barwach szczęścia" musiała zabrać małą do dentysty! Brodziński i Wioletta przekupują dziecko prezentami i udało im się zdemonizować matkę do tego stopnia, że mała nawet nie chciała się z nią pożegnać.

Na planie serialu "Barwy szczęścia" nagrywane są zdjęcia do nowych odcinków. Niestety, chociaż Malwina przysięgała, że nie podda się w walce o córkę, to wszystko wskazuje na to, że po wakacjach 2020 nie uda jej się odzyskać Emilki. Na fotografii z planu widać ich rodzinę w komplecie, oprócz najmłodszej córeczki... Dramat Emilki będzie trwał!

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość?! Wybaczy Klemensowi, że zabawiał się z prostytutką

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze