Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Trudne chwile połączą Sabinę i Damiana! Oboje wrócą do picia?

2020-06-29 9:53 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Trudne chwile połączą Sabinę i Damiana! Oboje wrócą do picia?
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Trudne chwile połączą Sabinę i Damiana! Oboje wrócą do picia?

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Sabina (Barbara Kurzaj) i Damian (Michał Lesień) zbliżą się do siebie w trudnych chwilach. W nowych odcinkach pijak, którego Tomalowa poznała na spotkaniach Anonimowych Alkoholików, przez złamane serce poczuje chęć sięgnięcia po flaszkę. Sabina spróbuje go powstrzymać! Czy jednak zdoła sama pohamować się przed kolejną libacją? Sprawdź, co wydarzy się w "Barwach szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" między Sabiną i Damianem wybuchnie gorące uczucie? W ubiegłym sezonie Tomalowa doprowadziła się do stanu, z którego jedynym wyjściem jest bezwzględny odwyk i terapia uzależnień. Bohaterka o mały włos nie straciła córki i dopiero to uświadomiło jej, że ma poważny problem z piciem. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół Sabina w "Barwach szczęścia" poszła na spotkanie Anonimowych Alkoholików, podczas którego poznała Damiana. Ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) był w identycznej sytuacji, więc między bohaterami szybko nawiązała się przyjaźń.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Bruno będzie ojcem?! Karolina wrobi bezpłodnego Stańskiego w dziecko

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Sabina będzie miała szansę odwdzięczyć się nowemu przyjacielowi za to, że w ubiegłym sezonie pomógł jej w kryzysie, gdy zwątpiła w siebie i chciała pójść w kolejny ciąg alkoholowy. Damian, który zrozumie, że naprawdę nie ma już żadnych szans u Dominiki (Karolina Chapko), postanowi sięgnąć po flaszkę! 

Sabina oczywiście spróbuje go powstrzymać. Sama jednak jest nowa na terapii i istnieje spore ryzyko, że pokusa wspólnej libacji będzie zbyt duża... Na szczęście z doniesień wynika, że scenarzyści dadzą tej dwójce trochę odpocząć od różnych tragedii. Tomalowa w "Barwach szczęścia" zachowa zimną krew i nie pójdzie pić z Damianem. Zamiast tego odwiedzi go od złych myśli i zacznie spędzać z nim oraz jego dziećmi coraz więcej czasu. Luiza i Mirek szybko polubią nową koleżankę taty. Kto wie, może to potencjalna przyszła kandydatka na ich macochę? Sabina i Damian w końcu zasługują na trochę szczęścia w miłośći!

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu! Natalia znajdzie nową miłość? - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze