Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość?! Wybaczy Klemensowi, że zabawiał się z prostytutką

2020-06-29 10:33 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość?! Wybaczy Klemensowi, że zabawiał się z prostytutką
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość?! Wybaczy Klemensowi, że zabawiał się z prostytutką

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) pogodzi się z Klemensem (Sebastian Perdek)! Zwoleńska pokłóciła się z przyjacielem po tym, jak odkryła jego podłe zagrywki wobec byłej prostytutki Dominiki (Karolina Chapko). Bohaterka w "Barwach szczęścia" nie była w stanie wybaczyć mu, że wykorzystał dziewczynę. Niegdyś Klemens był zakochany w Natalii. Czy w nowych odcinkach "Barw szczęścia" pogodzą się i połączy ich gorące uczucie? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nastąpi wielkie pojednanie Natalii i Klemensa! Jesienią zeszłego roku wieloletni przyjaciele pokłócili się z powodu Dominiki. Była prostytutka w tamtym czasie była zaręczona z Sebastianem (Marek Krupski) i szukała normalnej pracy, ponieważ chciała się uniezależnić od mężczyzn i zerwać z przeszłością. Po stracie pracy u jednej z klientek u których sprzątała, zatrudniła się u Klemensa, który upatrzył ją sobie na ofiarę swoich chorych fantazji. Samotny prawnik skusił Dominikę wizją większych pieniędzy i nakłonił ją, by w samej bieliźnie czyściła mu mieszkanie! W dodatku nagrywał półnagą dziewczynę swoją komórką.

Natalia dowiedziała się o niegodziwym precedensie i pokłóciła się z Klemensem.

- I co, skasowałeś te filmiki?
- Jakie filmiki?
- Te, na których Dominika upokarza się dla twojej prostackiej przyjemności! (...) - Nic nie widzisz, jesteś ślepy i prymitywnie głupi! (...) Nie zamierzam być miła dla kogoś kto w ten sposób traktuje kobiety! 
- Tłumaczyłem ci już, że Dominika mi to sama zaproponowała...
- A ty się ochoczo zgodziłeś, zamiast jej pomóc!
- Wiem, może to było trochę chore...
- Trochę? Upajałeś się widokiem nagiej dziewczyny Sebastiana! (...) To jest koniec naszej przyjaźni! Nie chcę cię znać i nie chcę, żeby moja córka miała kontakt z kimś-takim jak ty! - wygarnęła mu prosto w twarz!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Bruno będzie ojcem?! Karolina wrobi bezpłodnego Stańskiego w dziecko

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" Klemens dostanie szansę na zrehabilitowanie się w oczach przyjaciółki. Adrianna Biedrzycka, czyli starsza Zwoleńska, wstawiła na swój Instagram zdjęcie z planu. Widać na nim Klemensa i Natalię. Oznacza to, że szykują się wspólne zdjęcia... Najwyraźniej bohaterka wybaczy prawnikowi karygodny błąd, którego się dopuścił. Parę lat temu mężczyzna był po uszy zakochany w swojej koleżance. Kto wie, może po tych wszystkich przejściach Natalia jednak poczuje do Klemensa coś więcej? 

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Trudne chwile połączą Sabinę i Damiana! Oboje wrócą do picia?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze