Barwy szczęścia, odcinek 2461: Nowy facet w życiu Malwiny! Nie będzie mogła się od niego uwolnić!

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2461: Nowy facet w życiu Malwiny! Nie będzie mogła się od niego uwolnić!

Barwy szczęścia, odcinek 2461: Nowy facet w życiu Malwiny! Nie będzie mogła się od niego uwolnić!

2021-06-04 11:57

W 2461 odcinku „Barw szczęścia” szczęście uśmiechnie się do Malwiny (Joanna Gleń). Na jej drodze pojawi się nowy mężczyzna, który od razu się nią zainteresuje i tak łatwo jej nie odpuści! W 2461 odcinku „Barw szczęścia” będzie chciał z nią spędzić jak najwięcej czasu i mimo jej początkowej niechęci nie da za wygraną i osiągnie swój cel! Czy Malwina po rozstaniu z Przemkiem (Dobromir Dymecki) w końcu ułoży sobie życie i będzie naprawdę szczęśliwa? Czy mężczyzna zagości w jej życiu na dłużej?

"Barw szczęścia" odcinek 2461 - piątek, 4.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

Życie Malwiny w „Barwach szczęścia” nie było usłane różami. Chora walka z Przemkiem o Emilkę (Jessica Frankiewicz), a także kłopoty z Kacprem (Jakub Szlachetka) sprawiły, że kobieta zapomniała o sobie. Jednak za sprawą Natalii (Maria Dejmek), Malwina nabrała wiatru w żagle i postanowiła skupić się na sobie. Poszła na studia i postanowiła odzyskać prawo jazdy, które straciła za punkty, aby nie być od nikogo zależną. W 2458 odcinku „Barw szczęścia” Malwina zaczęła pierwszą lekcję, która szła jej bardzo dobrze. Jej umiejętności znalazły uznanie w oczach instruktora Grzegorza (Remigiusz Jankowski), który zaczął się nią interesować. W 2461 odcinku „Barw szczęścia” Malwina będzie odbywać kolejną lekcję jazdy z instruktorem, który będąc pod wrażeniem córki Jerzego (Bronisław Wrocławski), postanowi o nią zawalczyć!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2461: Bożena i Bruno poznają straszną diagnozę Tadzia! Ich syn nigdy nie wyzdrowieje

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

W 2461 odcinku „Barw szczęścia” Malwina będzie miała drobne problemy z parkowaniem, jednak instruktor i tak ją pochwali  lekko podłamaną Malwinę i powie, aby się nie przejmowała, gdyż za kilka lekcji dojdzie do perfekcji. Grzegorz nie będzie mógł doczekać się na kolejne spotkanie z Malwina i po skończonej lekcji jazdy instruktor zaproponuje, że po nią przyjedzie aż do Zakrzewia. Malwina będzie trochę zmieszana, jednak mężczyzna szybko wytłumaczy, że wie z dokumentów, gdzie mieszka. Jednak mama Kacpra i Emilki szybko wytłumaczy mu, że już od dawna tam nie mieszka i że wyśle mu nowy adres SMS-em. W 2461 odcinku „Barw szczęścia” instruktor tak szybko się nie podda i zaproponuje jej, że odwiezie ją do domu, gdyż będzie chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu.

- A może ja panią odwiozę? – zapyta podekscytowany instruktor.

- Nie, nie to blisko, chętnie się przejdę, dziękuję – zacznie wymigiwać się Malwina.

- A ja chętnie panią odprowadzę, mogę? Mogę? – zapyta skruszony, czym wywoła prawdziwy uśmiech na twarzy Malwiny, która zgodzi się na propozycję instruktora.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2464: Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Zrobi to dla własnej kariery

Czy ponowne spotkanie z zauroczonym Grzegorzem w 2461 odcinku „Barw szczęścia” spowoduje, że Malwina w końcu ułoży sobie życie? Czy da mężczyźnie szansę i w końcu będzie szczęśliwa? Tego z pewnością dowiemy się w nowych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach! My temu związkowi bardzo kibicujemy!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2463: Śmierć u Grzelaków?! Basia dostanie zawału, ale w ostatniej chwili zdąży pożegnać się z Zenkiem

Barwy szczęścia, odc. 2461: Grzegorz (Remigiusz Jankowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2461: Grzegorz (Remigiusz Jankowski)
Najnowsze