Barwy szczęścia, odcinek 2464: Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Zrobi to dla własnej kariery

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2464: Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Zrobi to dla własnej kariery

Barwy szczęścia, odcinek 2464: Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Zrobi to dla własnej kariery

2021-06-02 14:22

W 2464 odcinku "Barw szczęścia" w życiu Witka (Witold Sosulski) ponownie pojawią się narkotyki, które doprowadziły go do uzależnienia. Całej sytuacji winna będzie jego dziewczyna, Michalina (Anna Pentz), która dla własnej kariery wykorzysta w swoim spektaklu tak trudny dla Złotego temat. Czy jej decyzja w 2464 odcinku "Barw szczęścia" wpłynie na to, że syn Marka (Marcin Perchuć) znowu sięgnie po narkotyki i przez chwile zapomnienia wróci do nałogu, z którego tak trudno było mu wyjść?

"Barwy szczęścia" odcinek 2464 - czwartek, 10.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2464 odcinku "Barw szczęścia" w życiu Witka znów pojawi się wątek narkotyków, który wciągnął młodego Złotego w uzależnienie. Witek wylądował na terapii, ale na szczęście udało mu się wyjść z nałogu. Choć Marek początkowo bardzo obawiał się o syna, to Witek pokazał mu, że może mu zaufać, gdyż temat narkotyków to już przeszłość. Syn Marka, choć nie raz kuszony przez Michalinę, nigdy nie uległ i nie sięgnął po marihuanę, którą jego dziewczyna przyjmowała w celach leczniczych. Na szczęście od czasów operacji Michalina nie musiała już sięgać po narkotyki, czym uspokoiła Marka, który nawet zgodził się, aby dziewczyna u nich zamieszkała, gdy jej mama Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) przeprowadziła się do Poznania. Choć wydawało się, że najgorsze chłopak ma już za sobą, to niestety demony przeszłości znowu do niego powrócą i po raz kolejny w 2464 odcinku "Barw szczęścia" winna temu będzie Michalina!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2463: Śmierć u Grzelaków?! Basia dostanie zawału, ale w ostatniej chwili zdąży pożegnać się z Zenkiem

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

W 2464 odcinku "Barw szczęścia" Michalina razem z przyjaciółmi będzie przygotowywać się do spektaklu, zleconego przez jej matkę. Córka Olgi zdecyduje się poruszyć bardzo ważną kwestię i nie zważając na uzależnienie Witka, będzie chciała wpleść do scenariusza temat narkotyków, który w szczególny sposób może wpłynąć na jej chłopaka. Dziewczyna będzie chciała za wszelką cenę poruszyć ten trudny temat, jednak w 2464 odcinku "Barw szczęścia" dziewczynę zacznie mieć pewne wątpliwości, jak na jej decyzję może zareagować Witek, który przez długi czas sam na własnej skórze zmagał się z tym okropnym nałogiem.

Zobacz również: Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Kamila Kamińska została mamą! W serialu też będzie poród

Czy mimo obaw w 2464 odcinku "Barw szczęścia" Michalina bez skrupułów poruszy w swojej sztuce temat narkotyków? Jak na jej pomysł zareaguje Witek? Czy syn Marka znowu wróci do uzależnienia, na które nakieruje go jego własna dziewczyna? Odpowiedzi na te pytanie poznamy w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia"

Spójrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2463: Patryk zdemaskuje przekręt ojca i Jowity z tanimi winami. Jezierscy wylądują za kratami?

Najnowsze