Barwy szczęścia, odcinek 2366: Markowi całkiem odbije. Uwięzi Witka i odetnie go od wszystkich!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2366: Markowi całkiem odbije. Uwięzi Witka i odetnie go od wszystkich!

Barwy szczęścia, odcinek 2366: Markowi całkiem odbije. Uwięzi Witka i odetnie go od wszystkich! - ZDJĘCIA

W 2366 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) będzie coraz bardziej się pogrążał. Coraz trudniej mu znieść życie z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) ich córką Wioletką (Aurelia Żarnecka), a kiedy do ich domu wprowadzi się Witek (Witold Sosulski), Złoty swoje frustracje przeniesie na syna. Kiedy Witek zacznie zbliżać się do pięknej sąsiadki Michaliny (Anna Pentz) i wyzna ojcu, że dziewczyna poczęstowała go skrętem, Marek dosłownie oszaleje! Czy ojciec uwięzi syna i odetnie go całkiem od świata zobaczymy już w 2366 odcinku "Barw szczęścia" - tymczasem zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2366 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2365 odcinku "Barw szczęścia" śliczna sąsiadka, która wpadła w oko Witkowi, poczęstowała go skrętem z marihuaną. Chłopak odmówił, a o zdarzeniu w 2365 odcinku serialu powie ojcu. A Marek zrobi najgorsza rzecz, jaką może zrobić rodzic, kiedy uzależnione dziecko mu zaufa!  

Marek w 2366 odcinku "Barw szczęścia" uzna dziewczynę za „wroga numer 1” i najpierw wpadnie na pomysł, jak dziewczynę pognębić, a potem wymyśli jeszcze coś znacznie gorszego!

- Muszę porozmawiać z jej rodzicami! Przecież ona może być jakąś dilerką! _ Marek dosłownie oszaleje w rozmowie z Witkiem

- Tato, przestań! Jaką dilerką? Nie rób mi wiochy! - będzie błagał syn Złotego. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Znajdzie źródło bogactwa i wybaczy jej wszystko

Barwy szczęścia, odc. 2366: Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama

Marek jednak już zacznie się nakręcać w 2366 odcinku "Barw szczęścia". Iwonie zdradzi , że ma jeszcze "lepszy" pomysł na odcięcie Witka od narkotyków, pięknej sąsiadki i świata w ogóle. Marek będzie zastanawiał się, czy się z synem nie wyprowadzić – bo jego zdaniem, tylko w ten sposób może go skutecznie od Michaliny odsunąć. Ale czy na pewno tylko o to będzie mu chodziło?

- Wolałbym, żeby w ogóle nie miał z nią kontaktu! Nie pozwolę, żeby wrócił na odwyk, rozumiesz?

- Nie możesz go zupełnie odizolować od wszystkich zagrożeń i od świata. Jak to sobie wyobrażasz? Zamieszkasz gdzieś sam z Witkiem i będziesz go więzić? Przecież to absurd! - Iwona będzie naprawdę w szoku. Czyżby w ogóle nie znała ojca swojego dziecka?

Marek w 2366 odcinku "Barw szczęścia" będzie szalał nie tylko z powodu syna. Coraz lepiej dociera do niego, że nigdy nie kochał Iwony i zacznie się miotać w złotej klatce, którą sam zbudował. Czy Marek naprawdę ucieknie z domu i uwięzi własnego syna? 

Sprawdź także: Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

Barwy szczęścia, odc. 2366: Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2366: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2366: Marek (Marcin Perchuć), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze