Barwy szczęścia, odcinek 2365: Piękna Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Tak będzie go do niej ciągnęło

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2365: Piękna Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Tak będzie go do niej ciągnęło

Barwy szczęścia, odcinek 2365: Piękna Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Tak będzie go do niej ciągnęło

2021-01-16 14:07

Michalina (Anna Pentz) z "Barw szczęścia" w 2365 odcinku skusi Witka Złotego (Witold Sosulski) na wypalenie trawki?! Piękna sąsiadka nastolatka, która dała się poznać jako intrygująca, ciekawa świata dziewczyna to tak naprawdę niezłe ziółko! Dawna przyjaciółka Zuzi (Anna Adamus) z czasów, gdy obie były modelkami będzie usilnie chciała namówić Witka do spróbowania narkotyków. Nieświadoma tego, że nowy sąsiada to narkoman, który dopiero co wyszedł z odwyku. Kusicielka Miśka w 2365 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje Witkowi wspólny odlot. Pójdzie na to?

"Barwy szczęścia" odcinek 2365 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Michalina z "Barw szczęścia" znów zrobi z Witka Złotego ćpuna, który omal nie umarł po przedawkowaniu narkotyków? Znajomość syna Marka z piękną, ale i tajemniczą sąsiadką w 2365 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy w nową fazę. Witek umówi się z Miśką w jej ogrodzie, by kontynuować temat jej ulubionych książek, autorów. Z pozoru niewinna randka przerodzi się jednak w coś więcej. I to niedługo po tym jak Marek zwróci synowi uwagę, że dla dobra Michaliny powinien jej powiedzieć o odwyku, uzależnieniu, które mogło się skończyć jego śmiercią!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

W 2365 odcinku "Barw szczęścia" Marek wyciągnie od Witka jak rozwija się jego relacja z Michaliną, z którą ostatnio spędza dużo czasu. - A ta Michalina to poważna sprawa?- Coś mnie do niej ciągnie, ale nie umiem tego opisać. Po prostu lubię z nią być! - przyzna nastolatek. - Rozumiem... - odpowie Złoty, lecz Witek od razu zaprotestuje. - Guzik rozumiesz!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Randka Michaliny i Witka w 2365 odcinku "Barw szczęścia" potoczy się w niebezpiecznym kierunku. Bo Miśka nagle sięgnie po narkotyki. Była modelka, która utrzymuje bliskie stosunki z dilerami załatwi dla Złotego skręta. Przy okazji wyzna mu, że marzy jej się podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie mogłaby zaznać jeszcze więcej wolności. I namówi Witka, by jechał razem z nią.

- Na taką podróż stopem nie potrzeba nawet dużo kasy. Musimy tylko zebrać na bilet do Stanów. Na razie możemy zaszaleć w wyobraźni! - zacznie kusić sąsiada w 2365 odcinku "Barw szczęścia". - Zaliczmy odlot, a potem to opiszemy! Wchodzisz w to?

Na widok trawki w 2365 odcinku "Barw szczęścia" Witek aż zblednie. Ulegnie jednak pokusie, by zapalić razem z Michaliną. - Nie dzięki, nie palę...- Spoko, możesz kaszleć. Każdy kiedyś zaczynał - Miśka nie odpuści. Spanikowany syn Marka jak najszybciej ucieknie od sąsiadki. Na tym jednak nie koniec, bo wkrótce w "Barwach szczęścia" Michalina będzie próbowała dalej wciągnąć go w narkotyki, a fascynacja piękną dziewczynę źle zadziała na Witka. 

Barwy szczęścia, 2365. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2365. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Barwy szczęścia, 2365. Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2365. Michalina (Anna Pentz)
Barwy szczęścia, 2365. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2365. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Najnowsze