Barwy szczęścia odc. 2348: Marek (Marcin Perchuć), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2348: Marek (Marcin Perchuć), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

Barwy szczęścia, odcinek 2375: Dramat Iwony. Marek przyzna się, że nigdy jej nie kochał. Ucieknie od niego z dzieckiem do rodziny

W 2357 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) przeżyje wielki dramat. Marek (Marcin Perchuć), dla którego postawiła się rodzinie, urodziła mu dziecko i dbała, jak najlepsza żona, powie jej, że nigdy jej nie kochał! W 2357 odcinku "Barw szczęścia" Iwonie nie zostanie nic innego, jak spakować siebie i małą Wioletkę (Aurelia Żarnecka) i wynieść się z pięknego domu do Pyrków. Czy to już koniec tego chorego związku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2375 - piątek, 29.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2375 odcinku "Barw szczęścia" Iwona dowie się, że rzuciła wszystko dla faceta, który nic a nic do niej nie czuje! Co gorsze, Markowi brak miłości zacznie "wychodzić bokiem" i dojdzie nawet do tego, że w 2376 odcinku serialu pobije matkę swojego dziecka!

Niestety terapia, którą Marek rozpoczął u Karola (Wiktor Loga) dawnego chłopaka Iwony, aż do 2375 odcinka "Barw szczęścia" nie przyniesie efektów. To właśnie na kozetce Złoty uzmysłowi sobie, że nigdy Iwony nie kochał i postanowi jej to oznajmić! Po co w takim razie to wszystko? Zakup i urządzanie domu, spotkania rodzinne, wkupywanie się w łaski Pyrków... 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Marek rozmowę z Iwoną zacznie od zaczepki w 2375 odcinku "Barw szczęścia". Zacznie ją podejrzewać, że Karol wszystko jej opowiada na temat zwierzeń pacjenta Złotego.   

- On jest profesjonalistą i nie opowiada mi o swoich pacjentach - stwierdzi Pyrka. 

Iwona powie w 2375 odcinku "Barw szczęścia", że w ogóle nie miała pojęcia po terapii Marka! I zapyta wprost ojca swojego dziecka, dlaczego ukrywa przed nią, że ma jakieś problemy i musi korzystać z pomocy psychologa, żeby się z nimi uporać.

- Każdy ma tajemnice... - odpowie cicho Marek.

- Jeśli mamy być dalej ze sobą, to najwyższy czas, żebyś mi wszystko powiedział! - Iwona postawi sprawę na ostrzu noża.

I w tym momencie 2375 odcinka "Barw szczęścia" Złoty zdecyduje się w końcu wyznać Iwonie, że jej nie kocha i nie widzi przyszłości dla ich związku.

- Moim zdaniem to wszystko nie ma sensu. Wybacz... - doda szeptem.

I tak rano w 2375 odcinku "Barw szczęścia" Iwona zjawi się w domu Pyrków. - Pomożecie mi? Mogę na trochę u was zostać? Ja i Wioletka? - zapyta Huberta (Marek Molak) i Klarę (Olga Jankowska). Zdradzi tylko, że postanowiła wyprowadzić się od Marka, ale nie powie dlaczego.

W końcu Iwona zdradzi Agacie (Natalia Zambrzycka) w 2375 odcinku "Barw szczęścia", dlaczego odeszła od ojca swej córki.

- Powiedział, że starał się mnie pokochać, że wierzył w nasz związek, ale w końcu się poddał - powie. - Ale... skoro czuł, że to nie ma sensu, po co kupił nam dom, po co ta przeprowadzka? Nie rozumiem, dlaczego nie uciął tego wszystkiego wcześniej... - doda.

Tajemnicę kupna domu Marek wyzna tylko swojemu synowi Witkowi (Witold Sosulski) w 2375 odcinku "Barw szczęścia". Po co kupił dom i udawał szczęśliwa głowę rodziny? Czy będzie w stanie jakoś sensownie to wyjaśnić? Pewne jest, że to raczej koniec związku, który zrodził się w wyniku gwałtu na upitej do nieprzytomności pasierbicy...   

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

Najnowsze