Barwy szczęścia, odcinek 2099: Pijana Iwona w łóżku Markiem! Nie zapamięta nocy z ojczymem

2019-09-21 8:48
Barwy szczęścia, odc. 2099. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2099. Iwona (Izabela Zwierzyńska)

Sensacja w serialu "Barwy szczęścia". Seks z ojczymem - oto co czeka Iwonę (Izabela Zwierzyńska) w 2099 odcinku "Barw szczęścia". A zacznie się dość niewinnie. Iwona zrobi ogromne wrażenie na młodszych kolegach Marka (Marcin Perchuć)... Jednak jedna noc z butelką szampana odwróci świat Iwony do góry nogami i dziewczyna będzie przerażona! Czy Marek wykorzysta Iwonę? A może zostaną kochankami i połączy ich namiętny romans?

"Barwy szczęścia" odcinek 2099 -wtorek, 24.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2099 odcinku "Barw szczęścia" Marek zaproponuje Iwonie żeby została u niego na kolejny miesiąc. Najstarsza córka jego zmarłej żony Marii (Izabela Kuna) będzie miała zamiar wrócić do rodzinnego domu, ale ojczym przekona ją do zmiany planów.

- Starczy miejsca dla nas dwojga - cytuje Złotego magazyn "Świat Seriali". - I tak większość czasu spędzam w firmie, a tobie pobyt tutaj chyba dobrze zrobił.

Iwona zostanie u Marka także na prośbę... jego matki! Krystyna (Hanna Bieluszko) poprosi Pyrkę, aby była damą do towarzystwa dla Marka na gali rozdania prestiżowych nagród. - Chciał, żebym to ja z nim poszła, ale pomyślałam, że będzie lepiej wyglądał ze śliczną, młodą  dziewczyną u boku. Jak inne kobiety zobaczą go z tobą, wtedy jego akcje wzrosną - wytłumaczy przybranej wnuczce,

Dominika znów rozbierze się dla pieniędzy (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

W 2098 odcinku "Barw szczęścia" będziemy świadkami, jak ogromne wrażenie faktycznie zrobi Iwona u boku Marka. Szczególnie męska część towarzystwa nie będzie mogła od niej oderwać wzroku! Pyrka szczególnie wpadnie w oko Mateuszowi (Piotr Chomik), młodemu informatykowi.

Co na to Marek Złoty? Niestety, w 2098 odcinku "Barw szczęścia" przekonamy się, że Marek zamiast dumy z pasierbicy, okaże prawdziwą zazdrość o Iwonę! Z tego powodu przekona dziewczynę, aby opuścili tłumną imprezę i resztę wieczoru świętowali sukces jego firmy tylko we dwoje...

Rano, już w 2099 odcinku "Barw szczęścia". Pyrka obudzi się zszokowana w łóżku Marka i przypomni sobie, że wieczorem wypili butelkę wina, a on próbował ją pocałować! Czy Iwona i Marek będą uprawiali seks w noc rozdania nagród? Podpowiedzią może być liścik zostawiony przez Marka na stole:

"Mam nadzieję, że dobrze spałaś. Musiałem wyjechać, jak wrócę, dokończymy naszą rozmowę. Pa..."

Zobacz też wstrząsające pożegnanie Piotra z Moniczką w nowym sezonie "Barw szczęścia"!

Najnowsze