Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Wzruszające pożegnanie Piotra z córką w 2085 odcinku - WIDEO

2019-09-01 10:56 Ag
Barwy szczęścia odcinek 2085 po wakacjach 2019. Piotr (Piotr Jankowski), Monika (Natalia Żyłowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odcinek 2085 po wakacjach 2019. Piotr (Piotr Jankowski), Monika (Natalia Żyłowska)

Monika (Natalia Żyłowska) z serialu "Barwy szczęścia" umrze, a jej śmierć będzie olbrzymim ciosem zwłaszcza dla rodziców - Piotra (Piotr Jankowski) i Igi (Ada Fijał). W 2085 odcinku "Barw szczęścia" po tragicznym wypadku busa ciężko ranna Moniczka będzie walczyła o życie w szpitalu. U córki Walawskich lekarze stwierdzą poważne uszkodzenia głowy i mózgu. Dojdzie też do innych komplikacji. Zrozpaczony Piotr zdąży jeszcze pożegnać się z Moniczką nim dziewczynka kolejny raz trafi na salę operacyjną. Niestety Moniczka nie przeżyje operacji.

"Barwy szczęścia" odcinek 2085 - środa, 4.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Moniczki nastąpi w 2085 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2019. Najmłodsza córka Piotra i Igi przegra walkę o życie podczas kolejnej operacji w szpitalu. Zanim Monika drugi raz trafi na stół operacyjny lekarzom uda się ustabilizować jej stan. Chirurg uprzedzi jednak Walawskiego, że u jego córki doszło do poważnych obrażeń głowy, kości czaszki uszkodzą jej mózg.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Miłosz porwany? Iga postrada zmysły po śmierci Moniczki

Świadomy zagrożenia Piotr nie będzie w stanie powstrzymać łez. Kiedy zostanie sam przy łóżku córeczki gorzko zapłacze. Zapewni Moniczkę, że wkrótce będzie zdrowa, ale jego słowa w 2085 odcinku "Barw szczęścia" zabrzmią jak pożegnanie z dzieckiem. - Wszystko będzie dobrze... Tatuś cię bardzo kocha. Za parę dni jak wydobrzejesz to pojedziemy do domku... Do Ewy i do Miłosza. Oni bardzo za tobą tęsknią, wiesz?

Po kilku godzinach stan Moniczki ulegnie pogorszeniu. Lekarze podejmą decyzję o kolejnej operacji, bo w mózgu pojawi się ropień, którego przyczyną będzie zakażenie bakteryjne ośrodkowego układu nerwowego. I właśnie wtedy w szpitalu zjawi się Iga. Była żona Piotra nie zdąży jednak zobaczyć Moniczki przed zabiegiem.

Przed salą operacyjną w 2085 odcinku "Barw szczęścia" Iga wpadnie w szał i zacznie oskarżać Walawskiego o tę tragedię. - Nie musiałaś przyjeżdżać... - rzuci niewzruszony Piotr. - Nie? Za kogo ty mnie masz?! Za potwora?
- Krzykiem jej nie pomożesz...
- Musiałam krzyczeć, gdybyś jej nie posłał na jakiś cholerny mecz piłkarski. Jeżeli coś jej się stanie, to będzie tylko i wyłącznie twoja wina! Słyszysz?! Wtedy to każdy sąd uzna, że to ty jesteś niepoczytalny!
- Wszystko będzie dobrze, operacja się uda...
- Mam nadzieję, bo jeżeli nie, to nie wiem co ci zrobię!

Przeczytaj też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Iwona będzie miała romans ze swoim ojczymem Markiem! ZWIASTUN

Kiedy Walawscy zdołają opanować emocje zdobędą się na spokojną rozmowę. - Zostań, ja pójdę do Ewy i do Miłosza... - stwierdzi Piotr.
- Pójdę z tobą
- Tylko nie krzycz przy Miłoszu...
- Nie pouczaj mnie - doda Iga. I w tym momencie z sali operacyjnej wyjdzie zespół lekarzy ratujących Moniczkę. Chirurg prowadzący przekaże Walawskim tragiczną wiadomość o śmierci Moniki...

Najnowsze