Barwy szczęścia, odcinek 2463: Patryk zdemaskuje przekręt ojca i Jowity z tanimi winami. Jezierscy wylądują za kratami?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2463: Patryk zdemaskuje przekręt ojca i Jowity z tanimi winami. Jezierscy wylądują za kratami?

Barwy szczęścia, odcinek 2463: Patryk zdemaskuje przekręt ojca i Jowity z tanimi winami. Jezierscy wylądują za kratami?

2021-06-02 12:38

W 2463 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zdemaskuje wielki przekręt Kornela (Jakub Bohosiewicz) i Jowity (Magdalena Żak). Przebiegli Jezierscy wymyślili handel tanimi winami, które sprzedają jako renomowaną markę. Jowita i Prot (Andrzej Michalski) bardzo wczuli się w nielegalny interes, a Patryk pozostawał w nieświadomości. W 2463 odcinku "Barwy szczęścia" chłopak wreszcie przejrzy na oczy i zdemaskuje działania kreatywnego ojca. Wszyscy wylądują za kratami?

"Barwy szczęścia" odcinek 2463 - wtorek, 8.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2463 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk wróci z Francji i odkryje nielegalny biznes ojca. Kornel i Jowita sprzedają ludziom tanie wina, opakowane w drogie butelki. Młody Jezierski nie miał dotąd pojęcia, że ojciec z siostrą robią coś podobnego. Powie, że wino, które przywiózł od babci smakuje zupełnie inaczej niż to, które sprzedaje firma ojca. 

- Bzdura! Przecież oba są z tego samego miejsca - odpowie Jowita i zacznie wymyślać, że może temperatura w transporcie ma wpływ na smak. 

Patryk w 2463 odcinku "Barwy szczęścia" nie da się zbyć i uda się do ojca. Kornel nie będzie mógł dłużej udawać.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła wróci, bo upadnie na samo dno! Majka będzie żebrać u Franki o jedzenie - WIDEO

Patryk w "Barwy szczęścia" usłyszy koszmarną prawdę.

- Usiądź... - poprosi Jezierski i zacznie wyjaśniać sytuację.  - Wiesz, czasem zdarzają się w życiu takie sytuacje, że...  czarne miesza się z białym i jedyne, co zostaje, to różne odcienie szarości - powie.

- O czym ty mówisz? - zdenerwuje się Patryk.

- To trochę inne wina - westchnie Kornel i powie, że miał bardzo dużo zamówień, zapasy babci się skończyły, a on nie wiedział co robić. - Zadzwoniłem do sąsiadów babci, którzy też mają winnicę - doda.

- Sprzedajemy inne wino pod marką babci! - nie będzie dowierzał młody Jezierski.

Przeczytaj: Kazimierz ze Stulecia Winnych zmarł, ale teraz Mateusz Janicki wraca w podwójnej roli w serialu historycznym - ZDJĘCIA

Kornel w 2463 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie widział większego problemu w sprzedawaniu oszukanych win.

- Dlaczego po prostu nie sprzedałeś nowego wina pod jego własną nazwą? - zapyta Patryk

- Wprowadzenie nowego produktu byłoby zbyt ryzykowne... A tak... klienci nawet się nie zorientowali - usłyszy.

- Jesteśmy oszustami - stwierdzi młody Jezierski.

- Przecież musimy z czegoś żyć. Zrobiłem to dla rodziny - zacznie się bronić Kornel.

- Zrobiłeś to, bo lubisz żyć w luksusie, ale nie masz zamiaru na to uczciwie pracować. Ogromny dom, sauna, basen... Żyjesz ponad stan, niszcząc markę, którą stworzyła babcia - stwierdzi Patryk, odwróci się na pięcie i skieruje w stronę wyjścia. (...) Potraktuj to jako wymówienie - rzuci chłopak i wyjdzie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze