Barwy szczęścia, odcinek 2461: Bożena i Bruno poznają straszną diagnozę Tadzia! Ich syn nigdy nie wyzdrowieje

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2461: Bożena i Bruno poznają straszną diagnozę Tadzia! Ich syn nigdy nie wyzdrowieje

Barwy szczęścia, odcinek 2461: Bożena i Bruno poznają straszną diagnozę Tadzia! Ich syn nigdy nie wyzdrowieje

2021-06-04 8:34

W 2461 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą przygotowywać się do spotkania z komisją z ośrodka adopcyjnego, która ma ocenić, czy ich mieszkanie nadaje się dla dziecka. Niestety wizytę przerwie dramatyczny telefon, który Matuszewska (Magdalena Dębicka) odbierze od rodziny zastępczej Tadzia (Józio Trojanowski). W 2461 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się, że chłopiec jest poważnie chory i nigdy nie wyzdrowieje, a na domiar złego jego stan zdrowia będzie tylko się pogarszał!

"Barw szczęścia" odcinek 2461 - piątek, 4.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

W 2461 odcinku "Barw szczęścia" Bożena i Bruno będą już na ostatniej prostej, aby zostać rodzicami malutkiego Tadzia, którego znaleźli w swoim hotelu jako ofiarę handlu dziećmi. Malutki Tadzio od razu przypadł do gustu Bożenie, która chciała go zaadoptować! Z czasem chłopca pokochał również Bruno i małżeństwo zaangażowało się w proces adopcyjny chłopca. Udało im się pozytywnie przejść warsztaty przedadopcyjne, a teraz 2461 odcinku "Barw szczęścia" komisja ma sprawdzić, czy ich mieszkanie na pewno nada się dla dziecka.

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2464: Michalina wciągnie Witka w narkotyki! Zrobi to dla własnej kariery

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

W 2461 odcinku "Barw szczęścia" kobiety z komisji z ośrodka adopcyjnego stwierdzą, że mieszkanie Stańskich jest idealne dla Tadzia, który będzie w nim miał idealne warunki do rozwoju! Niestety miłą atmosferę spotkania przerwie dramatyczny telefon. Okaże się, że malutki Tadzio zakrztusił się i trafił do szpitala, gdzie będzie wentylowany. Zaniepokojeni Bożena i Bruno w W 2461 odcinku "Barw szczęścia" bez wahania będą chcieli pojechać do szpitala, aby na własne oczy zobaczyć, jak czuje się Tadzio. Wraz z nimi pojedzie Matuszewska, która w szpitalu przekaże im tragiczne wieści!

- Proszę nam powiedzieć prawdę. Czy Tadziowi coś grozi? - zapyta Bruno, stawiając sprawę jasno.

W 2461 odcinku "Barw szczęścia" załamana Matuszewska przekaże Stańskim, że Tadzio jest poważnie chory i cierpi na wiele dolegliwości. - Nie, w tej chwili nie, ale...Tadzio ma dysfagię i achalazję przełyku. Stąd te częste epizody dławienia się treścią żołądkową i zapalenie płuc...ale występuje u niego ryzyko perforacji przełyku...co może stanowić poważne zagrożenie dla jego życia - odeprze Matuszewska.

Załamani rodzice w 2461 odcinku "Barw szczęścia" nie będą mogli uwierzyć w to, co słyszą, ale nie zniechęci ich to do dalszej walki o Tadzia! - Możemy go zobaczyć? - zapyta Bożena, na co Bruno wtrąci - Chociaż z daleka...

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2463: Śmierć u Grzelaków?! Basia dostanie zawału, ale w ostatniej chwili zdąży pożegnać się z Zenkiem

Na szczęście w 2461 odcinku "Barw szczęścia" lekarz zgodzi się, aby Bruno i Bożena mogli zobaczyć Tadzia zza szyby. Zrozpaczona Bożena nie będzie mogła uwierzyć w to, ile Tadzio musi się nacierpieć. - Tak bym chciała go przytulić - wyzna, jednak jeszcze w 2461 odcinku "Barw szczęścia" dyrektorka ośrodka adopcyjnego szybko rozwieje jej pomyśli tylko dołoży Stańskim.

- Niestety to niemożliwe. A na dodatek to nie koniec kłopotów Tadzia ze zdrowiem. Prawdopodobnie wraz z wiekiem wyjdą jeszcze inne wady rozwojowe. Nie wiadomo co jeszcze będzie musiał wycierpieć...- Cokolwiek się wydarzy nie będzie z tym sam - obieca Bruno.

Jeszcze w 2461 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy zapewnią, że usłyszana diagnoza nie zmieni ich zdania ani podejścia do Tadzia. Nadal chcą zostać jego rodzicami i jasno i wyraźnie podkreślą Matuszewskiej, że są gotowi podjęcia się opieki nad Tadziem. W 2461 odcinku "Barw szczęścia" zapewnią ją, że będzie mógł na nich zawsze liczyć i że już nigdy nie będzie sam!

Spójrz również: Gwiazda Barw szczęścia urodziła! Kamila Kamińska została mamą! W serialu też będzie poród

Najnowsze