Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

2021-07-08 20:52

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) w końcu dowie się, że jej własny syn odwrócił się od ojca i zrezygnował z pracy w rodzinnym interesie! Na dodatek w ślad za nim poszedł jej nowy kochanek, Justin (Jasper Sołytsiewicz)! Zirytowana Jezierska urządzi mu z tego powodu kosmiczną awanturę i powie o kilka słów za dużo! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sławka zmówi się z Kornelem (Jakub Bohosiewicz) i wspólnie wypną się na Patryka (Konrad Skolimowski), który nie będzie już miał do czego wracać!

Sławka i Kornel odwrócą się od własnego syna w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka ciągle będzie żyła myślą, że Justin już się nią znudził i podirytowana nie będzie umiała sobie znaleźć miejsca. Fakt, że jej nowy kochanek jest przyjacielem jej własnego syna szczególnie będzie jej nie sprzyjał, ale nie cofnie ją to przed dokonaniem pewnych kroków! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sławka w końcu dowie się, że Patryk właśnie z jej nowym obiektem westchnień zrezygnowali z pracy u Kornela i swoje niezadowolenie postanowi wyładować na swoim synu!

Przypomnijmy, że Patryk postanowił odjeść z interesu Kornela, gdy dowiedział się, że wspólnie z Jowitą (Magdalena Żak) oszukują Stańskiego (Lesław Żurek) i jego klientów, sprzedając im oszukane tanie wina! Razem z nim w geście solidarności z pracy wycofał się również Justin. Nic więc dziwnego, że decyzja syna tak bardzo zirytowała Sławkę! W końcu ich odejście oznacza, że o spotkaniach z Justinem będzie mogła już tylko pomarzyć! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Sławka nie puści mu tego płazem i postanowi zemścić się na synu!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Sławka nie odpuści Justinowi! Przejdzie metamorfozę, aby wkupić się w łaski młodszego kochanka

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2466 odcinku "Barw szczęścia", pierwszym po wakacyjnej przerwie Sławka zaprosi do siebie Patryka i od razu rzuci się na syna! Jezierska nie będzie mogła znieść faktu, iż ich własny syn podkopuje autorytet swojego ojca i jak zawsze musi robić wszystko na przekór własnym rodzicom!

- Dlaczego ty, synku, musisz zawsze walczyć z własnym ojcem? - zapyta podirytowana decyzją Patryka, który wprost wyzna jej, że nie ma zamiaru pracować z oszustem! Patryk uzna, że w przeciwieństwie do swoich rodziców jest uczciwym człowiekiem i nigdy nie zaakceptuje sposobu, w jaki jego własny ojciec prowadzi interesy!

Jego wytłumaczenia nie przekonają Sławki, która jeszcze w 2466 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach uzna, że jak zawsze, jest przewrażliwiony i za bardzo przyjmuje to wszystko do siebie. Zdenerwowana wprost oskarży syna, że swoim postępowaniem, to właśnie on niszczy rodzinny interes i zdecydowanie weźmie stronę swojego męża!

- To jest twoje... fiksum dyrdum. Rozbijasz fundamenty rodzinnej firmy - wykrzyczy mu prosto w twarz!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

Po rodzinnej awanturze wiele wskazuje na to, że Patryk w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach już nie będzie miał do czego wracać. Swoją decyzję zirytował własną matkę do tego stopnia, iż wspólnie z Kornelem przyjęli wspólny front i postanowi wyrzec się syna, który w ich oczach okazał się zdrajcą! Czy ich relacje w końcu uda się poukładać? Czy Sławka i Kornel w końcu zrozumieją, że Patryk ma sporo racji i zrezygnują z fałszywych interesów, a także spróbują odzyskać syna? Czy przestaną być zaślepieni szybkim zyskiem i życiem w luksusach i skupią się na tym, co w życiu naprawdę jest ważne? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Niewidomy Herman zostawi Celinę i szybko znajdzie sobie inną? Zostanie ojcem!

Najnowsze