Barwy szczęścia. Kornel okropnie poniży Sławkę przed służącą! To będzie koniec Jezierskich?

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Kornel okropnie poniży Sławkę przed służącą! To będzie koniec Jezierskich?

Barwy szczęścia. Kornel okropnie poniży Sławkę przed służącą! To będzie koniec Jezierskich?

2021-07-08 16:00

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) już do reszty oszaleje z miłości do Justina (Jasper Sołtysiewicz) i jej chore pomysły nie będą mieć końca. Kornel (Jakub Bohosiewicz) będzie miał już dość humorków swojej żony i w obecności służącej Ani (Hanna Klepacka) podle ją poniży! Jezierski nie będzie przebierał w słowach, czym sprawi, że Sławce aż odbierze mowę! Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich małżeństwo definitywnie się rozpadnie? Czy Sławka wybaczy mężowi okrutne upokorzenie?

Koniec Jezierskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Kornel poniży żonę w obecności służącej! Sławka mu tego nie daruje!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka ciągle nie będzie mogła zapomnieć o Justinie. Jezierska pogrąży się w rozpaczy, gdyż pomyśli, że młodszy kochanek już się nią znudził. W końcu w ostatnim 2465 odcinku "Barw szczęścia" Kanadyjczyk nie odpowiedział na żaden z jej SMS-ów! Dojdzie do wniosku, że Justin unika z nią kontaktu, gdyż w ostatnim czasie trochę jej się przytyło od pyszności, jakie w ich luksusowej willi serwuje nowa służąca. Jezierska uzna, że to to wszystko jest winą Kornela, który zmówił się z Ania i wyrządzi mężowi karczemną awanturę. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wprost oskarży męża, że chce ją utuczyć! Ten zirytowany jej ciągłymi zmianami nastroju już dłużej nie wytrzyma i powie o kilka słów za dużo! Jego słowa aż zwalą Sławkę z nóg!

Patrz też: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Jezierski będzie miał już dość humorków żony i jej wiecznych problemów. Długo nie pozostanie jej dłużny i w podły sposób postanowi jej odpowiedzieć na zarzut, że specjalnie ją tuczy! Jezierski wprost w obecności Ani wyrzuci jej, że to jest tylko i wyłącznie jej wina, gdyż to ona co chwilę obżera się jak świnia i nikt nie musi jej nawet do tego namawiać! Takiego upokorzenia z ust męża Jezierska nigdy by się nie spodziewała!

Na domiar złego w tym momencie w ich willi zjawi się Gawron (Sebastian Stankiewicz), co jeszcze bardziej wkurzy Kornela, któremu jeszcze będzie mało i jeszcze bardziej postanowi dopiec swojej żonie! Oskarży ją, że zrobiła z ich luksusowej posiadłości publiczne spa, czym jeszcze bardziej ją dobije! Jezierska obrazi się na męża, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zgodzi się przeprosić pod jednym warunkiem!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Niewidomy Herman będzie miał wypadek! Nie uwierzycie kto przyjdzie mu z pomocą!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka wybaczy mężowi podłe upokorzenie tylko wtedy, gdy podaruje jej kartę kredytową! Zdołowana i zdeterminowana Sławka będzie gotowa na wszystko, byleby znów wyglądać atrakcyjnie! Wyzna mężowi, że wzięła sobie jego słowa do serca i właśnie w tym celu potrzebne są jej pieniądze! - Chcę sobie poprawić to i owo - zwróci się do męża, czym jeszcze bardziej go zdenerwuje! W końcu cierpliwość Kornela się skończy i wzburzony zamknie się w gabinecie i poprosi Anię, aby nikt mu nie przeszkadzał! Z kolei Sławka straci apetyt i zirytowana swoją porażką wyjdzie z ich posiadłości! Sam Gawron będzie się zastanawiał, jak Kornel mógł tak długo wytrzymać z taką kobietą!

Czy Jezierska odejdzie już na dobre? Czy Sławka uzna, ze miarka się przebrała i raz na zawsze rozstanie się z Kornelem i poświęci się nowej relacji z młodszym kochankiem? Czy ich małżeństwo uda się jeszcze posklejać? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Niewidomy Herman zostawi Celinę i szybko znajdzie sobie inną? Zostanie ojcem!

Najnowsze