Barwy szczęścia. Regina w ciąży pozna straszliwą diagnozę. Franka to nawet nie wzruszy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Regina w ciąży pozna straszliwą diagnozę. Franka to nawet nie wzruszy

Barwy szczęścia. Regina w ciąży pozna straszliwą diagnozę. Franka to nawet nie wzruszy

2021-07-14 22:36

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach szczęście Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) nie potrwa długo! Świeżo poślubiona Falkowska tuż po hucznym weselu trafi do szpitala i będzie musiała przejść szereg badań, aby sprawdzić, czy jej ciąża nie jest zagrożona! W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina w końcu dowie się, co jej dolega, jednak Franek nic sobie z tego nie zrobi i zachowa się jak dziecko! Falkowska będzie drżeć o życie dziecka, a jej maż będzie myślał tylko o jednym…

Ciąża Reginy zagrożona w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Franek nic sobie z tego nie zrobi!

Nowy sezon „Barw szczęścia” po wakacjach podobnie jak końcówka ostatniego nie zapowiada się dla Reginy i Franka najlepiej! Przypomnijmy, że w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Remek (Piotr Sędkowski) zjawił się w fitness klubie Czapli i oznajmił, że nawet nieproszony pojawi się na jej ślubie z Frankiem i przygotuje dla niej specjalną niespodziankę. Choć Regina prosiła go, aby sobie odpuścił, on nie chciał jej posłuchać. Wówczas swoją pomoc zaoferował Alan (Rafał Maślak), który obiecał Celinie (Orina Krajewska), że zajmie się tą sprawą i wspólnie ze swoimi groźnie wyglądającymi kolegami, w tym Stasiem Pyrką (Olaf Kasprzyk) zrobią wszystko, aby pianista nie zepsuł uroczystości.

Jednak te zapewnienia nie uspokoją Reginy, która w dniu ślubu będzie myślała tylko o planie Remka i może słusznie, gdyż panowie nie upilnują jej byłego kochanka! Na szczęście w 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach mimo tego, iż nieproszony gość zjawi się na ślubie, to uroczystość przebiegnie bez komplikacji, a Regina i Franek zostaną szczęśliwym małżeństwem! Niestety miłe chwile nie potrwają długo, gdyż tuż po weselu Regina trafi do szpitala!

Patrz też: Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina w ciąży nie będzie czułą się najlepiej! Już w 2467 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Falkowska będzie bardzo osłabiona i w trakcie romantycznego spaceru o mało nie zemdleje! Początkowo Regina będzie się opierać i nie będzie chciała pójść do lekarza, jednak w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach w końcu pójdzie po rozum do głowy i postanowi spotkać się ze swoją ginekolożką (Katarzyna Trzcińska)! Ból okaże się tak silny, że postanowi wyznać lekarce prawdę. Falkowska przyzna, ze już od jakiegoś czasu gorzej się czuje, ale najbardziej niepokoją ją towarzyszące objawy, takie jak: zawroty głowy, mdłości, skurcze brzucha, a nawet… plamienie! Zapyta ginekolożkę, co jej dolega, jednak ta nie będzie w stanie tego stwierdzić od ręki.

- Nie wróżmy z fusów... Najpierw panią zbadam, potem będę mogła coś więcej powiedzieć – powie stanowczo lekarka.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej pierwsze badania wykażą, że Regina choruje na nadciśnienie, co może stanowić poważne zagrożenie dla jej ciąży! Ginekolożka bez wahania skieruje ją do szpitala na wykonanie specjalistycznych badań, jednak powie jej wprost, że tak naprawdę nawet ta diagnoza wystarczy do skierowania jej na patologię ciąży.

- To będzie rutynowe badanie. Dzisiaj wykluczyłam infekcję, nieprawidłowości anatomiczne, ale w badaniu wyszło nadciśnienie. A opisane przez panią objawy mogą wskazywać też na niski poziom progesteronu, czyli hormonu nazywanego strażnikiem ciąży – wytłumaczy pacjentce, wręczając jej skierowanie do szpitala.

Tuż po wizycie w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Regina opowie o wszystkim Frankowi, jednak postara się za wszelką cenę uspokoić męża i nie powie mu o swoich obawach. Przekaże mu, że lekarka kazała jej zachować spokój i tak właśnie postąpi Franek można rzec, że aż za bardzo! Co prawda uzna, że jego świeżo upieczona małżonka powinna udać się na badania, jednak w ogóle nie będzie myślał o ich wyniku ani o jej stanie zdrowia a tym bardziej dziecka! W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będzie się dla niego liczyło jedynie urządzenie pokoju dla dziecka, nie zdjąć sobie sprawy z tego, iż może się ono w ogóle nie narodzić!  

- Machniemy te badania i spadamy do domu. Musimy skupić się na czymś przyjemnym... Na jaki kolor pomalujemy pokoik dziecięcy... – powie zadowolony Franek.   

Spójrz również: Barwy szczęścia. Spektakularna metamorfoza Gawrona! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania, a to dopiero początek!

Niestety Reginie w przeciwieństwie do Franka nie będzie do śmiechu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Falkowska stawi się w szpitalu, gdzie już w trakcie pierwszego wywiadu z lekarzem przyzna mu się, że wcześniej chorowała na boreliozę. Doktor bez wahania poleci jej zostać na oddziale i wyzna, że przebyta choroba może mieć wpływ na ciążę! Regina będzie załamana słowami lekarza i ponownie zwierzy się Frankowi, jednak tym razem nie będzie już robić dobrej miny do złej gry.

- Borelioza mogła osłabić mój organizm. I to może mieć wpływ na... – Regina będzie tak przejęta, że nawet nie będzie w stanie skończyć zdania! Pierwszy raz wyzna mężowi, że naprawdę boi się o życie ich dziecka!

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina utrzyma ciążę? Czy cały ten okres spędzi już na szpitalnym łóżku? Czy Franek w końcu zda sobie sprawę z powagi sytuacji i możliwości utraty dziecka? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Patrz także: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

	Barwy szczęścia, odc. 2235. Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2235. Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia, odc. 2444: Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Artrama
Najnowsze