Barwy szczęścia. Spektakularna metamorfoza Gawrona! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania, a to dopiero początek!

i

Autor: ARTRAMA/ Instagram Barwy szczęścia. Spektakularna metamorfoza Gawrona! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania, a to dopiero początek!

Barwy szczęścia. Spektakularna metamorfoza Gawrona! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania, a to dopiero początek!

2021-07-09 15:48

Sebastian Stankiewicz, czyli Gawron z "Barw szczęścia" już tak nie wygląda! Aktor przeszedł niezwykłą przemianę i już w niczym nie przypomina Ryśka z "Barw szczęścia"! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania i aż trudno go rozpoznać! Tak spektakularnej metamorfozy nie było już dawno temu! Ale to nie koniec zmian, jakie zobaczymy u Gawrona w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Rysiek w końcu się ogarnie i zdecyduje się na poważny krok! Takiego Gawrona jeszcze nie widzieliście!

Niesamowita metamorfoza Ryśka z "Barw szczęścia"! Sebastian Stankiewcz tak się zmienił, ze aż trudno go rozpoznać!

Sebastian Stankiewicz przeszedł spektakularną metamorfozę! Aktor zmienił się do tego stopnia, że już w niczym nie przypomina uwielbianego muzyka disco polo z "Barw szczęścia"! Serialowy Rysiek w bardzo krótkim czasie schudł aż 10 kilogramów, dzięki zdrowej diecie i odpowiedniej porcji ruchu! To oznacza, ze u Gawrona z "Barw szczęścia" nie zobaczymy już jego pamiętnego brzuszka!

Ale to nie wszystko, gdyż aktor poszedł na całość i zaszalał również z fryzurą! Sebastian Stankiewicz zapuścił włosy i po jego charakterystycznej łysinie na czubku głowy nie ma już ani śladu! Choć Gawron z "Barw szczęścia" dość często jest kolorowym ptakiem to w wersji glamour jeszcze go nie widzieliśmy! Na zdjęciu aktor pozuje w kolorowym garniturze! Jego metamorfoza przykuła uwagę nie tylko fanów "Barw szczęścia", ale również innych gwiazd, które są pod wrażaniem jego nowego wizerunku! Pod jego zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy!

"Pięknie Pan wygląda brawo dla Pana ????", "Superowo Stani ???", czy "Ogień!!! ???".

Nie mogło również zabraknąć komentarzy koleżanek również z planu "Barw szczęścia" Pod wrażeniem metamorfozy aktora są m.in. Nina (Aleksandra Popławska) czy Magda (Honorata Witańska), ale również koleżanki po fachu jak choćby Paulina Gałązka, czyli Dominika z "Na dobre i na złe" czy Anita Sokołowska, czyli Zuza z "Przyjaciółek"!

Patrz też: Barwy szczęścia. Nagi Justin w łóżku Oliwki! Tak będzie się zabawiać pod nieobecność Kajtka!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak się okazuje to nie jedyne zmiany, jakie zajdą u Ryśka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Gawron w końcu postanowi dojrzeć i zdecyduje się na poważny krok w kierunku Żabci (Hanna Klepacka)! Do tej decyzji popchnie go kłótnia Jezierskich, a dokładniej, gdy zda sobie sprawę, ze nigdy w życiu nie mógłby być z taką kobietą jak Sławka (Ewelina Serafin), która urządza awantury własnemu mężowi (Jakub Bohosiewicz) w zasadzie o nic! To wtedy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Rysiek w końcu zrozumie jak wyjątkową kobietą jest Żabcia, która jest z nim na dobre i na złe i zawsze będzie! Zdecyduje się w końcu ogarnąć i podejmie ważne decyzje życiowe!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Żabcia jak zawsze o nim nie zapomni i zaprosi go do posiadłości Jezierskich, gdzie poczęstuje go wykwintnym obiadem i bardzo luksusowym winem. Gawron będzie pod wrażeniem swojej ukochanej i w końcu naprawdę ją doceni! Pierwszy raz nawet wspomni o ślubie!

- No, Żaba, twoje zdrowie. Super wymyśliłaś z tą miejscówką u Jezierskich... Jesteś boska... Patrzę na to całe "państwo" i doceniam to, co mam. Jezierscy to dziwna para. Nie to co my... - wyzna ukochanej i mocno ją przytuli.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Żabci zrobiło się bardzo miło, jednak postanowi wykorzystać tą romantyczną chwilę i podpyta Ryśka o ich przyszłość.

- A my weźmiemy kiedyś ten, no... ślub? - zapyta i spojrzy mu głęboko w oczy, z kolei Rysiek obieca jej, że jak tylko zarobi na huczne wesele, to od razu staną przed ołtarzem!

Takiej metamorfozy Gawrona w "Barwach szczęścia" jeszcze nie było! Rysiek zmieni się nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie! Stanie się atrakcyjnym mężczyzną, który w końcu zacznie trzeźwo patrzeć na świat! Kto wie, może w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będziemy świadkami jego wesela z Żabcią? Czas pokaże!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany