Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/VOD.TVP Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

2021-07-13 13:22

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach małżeństwo Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i Walerii (Ewa Ziętek) skończy się na dobre! To już pewne, że Waleria zostanie w Norwegii u Bartka (Bartosz Gelner) i Igi (Izabela Zachowicz) i przełoży miłość do własnego wnuczka nad uczucia do Stefana! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Waleria zdecyduje, że już nigdy nie wróci do Stefana i zostawi go samego na pastwę losu! Kasia (Katarzyna Glinka) postanowi to wykorzystać i odegra się na macosze!

To już pewne! Koniec małżeństwa Walerii i Stefana w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach stał się faktem!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w obsadzie zabraknie Walerii. W nowej czołówce „Barw szczęścia” Stefan pozuje do zdjęć sam bez swojej ukochanej, co może oznaczać tylko jedno! Ich małżeństwo nie przetrwa i będzie można uznać, że należy już do przeszłości. Przypomnijmy, że Waleria wyjechała do Norwegii w odwiedziny do swojego syna Bartka, który wraz ze swoją narzeczoną spodziewał się dziecka. Niestety jej ciąża była zagrożona, w związku z czym Iga byłą przykuta do łóżka, jednak poród przebiegł bez komplikacji i para powitała na świecie potomka! Wnuk zrobił takie wrażenie na Walerii, ze zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia i postanowiła zostać w Norwegii na dłużej, aby pomóc dzieciom w opiece nad maluchem.

Patrz też: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jednak tęsknota za Stefanem w ostatnim sezonie „Barw szczęścia” była tak silna, że Waleria postanowiła zrobić mu niespodziankę i nic wcześniej nie mówiąc, niespodziewanie zjawiła się w Polsce, gdzie we własnym mieszkaniu nakryła Stefana z Żabcią (Hanna Klepacka)! Ukochana Gawrona (Sebastian Stankiewicz) paradowała w samym szlafroku, przez co Waleria nie miała żadnych wątpliwości! Stefan pod jej nieobecność zabawia się w najlepsze z młodszą kochanką! Tłumaczenia Stefana nic nie pomogły, a tylko jeszcze bardziej wkurzyły Walerię, która tak szybko jak przyjechała, to tak szybko i wróciła z powrotem z Norwegii, zostawiając Stefana. Choć z czasem Górce udało się lekko udobruchać żonę, odwiedził ją nawet w Norwegii i wydawało się, że ich małżeństwo uda się jeszcze posklejać, to nic bardziej mylnego! Jak się okazuje w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej ich małżeństwo dobiegnie końca!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Spektakularna metamorfoza Gawrona! Sebastian Stankiewicz zmienił się nie do poznania, a to dopiero początek!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach starania Stefana nie przyniosą żadnych rezultatów. Waleria nie będzie w stanie wybaczyć mężowi, który tak naprawdę nie jest niczemu winny, gdyż miedzy nim a Żabcią do niczego nie doszło, a Górka tylko jej pomagał, gdy nie miała, gdzie mieszkać i odejdzie od niego raz na zawsze! Ewa Ziętek nie pojawiła się na nagraniach do nowej czołówki, co oznacza, że już dłużej nie będziemy jej oglądać w „Barwach szczęścia”. Zapewne Waleria zostanie w Norwegii przy swoim synu i wnuku już na zawsze i tym samym przekreśli swoje małżeństwo ze Stefanem! A może na jej decyzje miały wpływ działania Kasi, która definitywnie postanowiła zakończyć ich przepychanki?

Spójrz również: Barwy szczęścia. Nagi Justin w łóżku Oliwki! Tak będzie się zabawiać pod nieobecność Kajtka!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kasi w końcu uda się osiągnąć swój cel, a wyręczy ją w tym sam szef Łukasza (Michał Rolnicki)! Wyrwas (Dariusz Bronowicki) nie dość, że będzie kazał mu pracować po godzinach, to jeszcze każe mu brać zastępstwa za innych kolegów, którym coś wypadło! Sadowski już dłużej nie wytrzyma dodatkowych obowiązków, które będą rozwalały jego życie rodzinne i odejdzie z pracy! Wściekły w końcu zgodzi się wyjechać razem z Kasią i Ksawciem (Bartosz Gruchot) na Sycylię, jednak zrobi mu się szkoda Stefana, którego nie będzie chciał zostawiać samego w Polsce! Kasia również będzie chciała mieć go na oku, dlatego powie mu wprost, że chciałaby, aby jej ojciec wyjechał razem z nimi!

Stefan w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będzie zaskoczony decyzją córki, gdyż nie będzie chciał opuszczać Polski! Tu ma swojego wnuka Stefanka (Eryk Martyński), a przecież Reginie (Kamila Kamińska) i Frankowi (Mateusz Banasiuk) niebawem urodzi się kolejne dziecko i jak nigdy wnuk będzie go potrzebował, a na dodatek z Sycylii trudno byłoby mu prowadzić swój interes wraz z Tolkiem (Marek Siudym)! Wiele wskazuje na to, że Stefan nie da się przekonać córce i postawi na swoim, ponieważ w nowej czołówce „Barw szczęścia” nie brakuje tylko Walerii, ale również właśnie Kasi, Ksawerego i Łukasza, co może oznaczać, że udadzą się na Sycylię sami bez Stefana! Jak widać starania Górki udadzą się tylko w połowie, gdyż do wyjazdu uda jej się przekonać jedynie Łukasza, a w walce z ojcem poniesie klęskę! Stefan zostanie zatem sam już nie tylko bez swojej żony, ale również córki i drugiego wnuka….

Patrz także: Barwy szczęścia. Rodzice Patryka zostawią go z niczym! Sławka i Kornel wyrzekną się syna

Barwy szczęścia. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia, odcinek 2329, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2329, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Waleria (Ewa Ziętek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Waleria (Ewa Ziętek)
Najnowsze