Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

2021-07-15 12:25

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach ze Stefanem (Krzysztof Kiersznowski) będzie coraz gorzej, co nie ujdzie uwadze Kasi (Katarzyna Glinka)! Górka już nie będzie mogła patrzeć, jak jej własny ojciec się wykańcza i postanowi działać! W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Górka w końcu dowie się, co dolega Stefanowi i znajdzie złoty środek! Niestety jej pomysł nie przypadnie do gustu Stefanowi! Górka będzie zszokowany tym, co usłyszał od córki i uzna, że chyba straciła rozum!

Kasia postanowi skrócić cierpienie ojca! Da mu propozycję nie do odrzucenia w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kasia zauważy, że Stefan nie radzi sobie najlepiej. Po wyjeździe Walerii (Ewa Ziętek) do Norwegii do Bartka (Bartosz Gelner) i Igi (Izabela Zachowicz) jej ojciec został zupełnie sam i nie miał kto się nim zając, gdy na przebywała na Sycylii. W tym czasie Górka trochę zaniedbał mieszkanie, ale także siebie. W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kasia zdecyduje się odwiedzić ojca i przeżyje szok! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Stefan powita ją w starej, wielokrotnie cerowanej marynarce, która lekko mówiąc, nie będzie już za bardzo nadawała się do użytku. Kasia zaproponuje ojcu, że z chęcią kupi mu nową, jednak Stefan nie będzie chętny na wymianę garderoby. Uzna, że skoro coś jest dobre, to warto reperować i walczyć o to do skutku. Oczywiście marynarka będzie tylko kontekstem, gdyż w całej rozmowie będzie chodziło o Walerię!

Patrz też: Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kasia od razu domyśli się, co ojciec miał na myśli i postanowi pociągnąć temat. Przypomnijmy, że ich małżeństwo zawisnęło na włosku, po tym, jak Waleria niespodziewanie wróciła do Polski i nakryła w swoim własnym mieszkaniu Żabcię (Hanna Klepacka), paradującą w samym szlafroku. Macocha Kasi od razu doszła do wniosku, że jej mąż na pewno ją zdradza, po czym zabrała walizki i wróciła z powrotem do Norwegii. Co prawda Stefan był u niej nawet z wizytą, jednak nie przyniosła ona jakiś większych rezultatów. Przyszłość ich małżeństwa ciągle pozostawała niepewna…

- Wasze małżeństwo z Walerią też? – zapyta zaniepokojona, jednak Stefan nie będzie umiał jej jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

- Naprawdę nie wiem, jak potoczą się sprawy między mną a Walercią – odeprze przygnębiony, patrząc córce prosto w oczy.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Regina w ciąży pozna straszliwą diagnozę. Franka to nawet nie wzruszy

Jeszcze w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Stefan zauważy, że jego słowa bardzo zmartwiły córkę. Postanowi złagodzić napięcie, jednak sam bardzo będzie przeżywał rozstanie z Walerią.

- My tu z Tolkiem i Irenką znakomicie sobie radzimy. Mamy kółko wsparcia – zażartuje, jednak Kasia nie do końca uwierzy, że jej ojciec tak dobrze sobie radzi z tą rozłąką.

- Czy jest jeszcze szansa, że Waleria wróci? – zapyta ponownie, jednak słowa Stefana nie pozostawią żadnych wątpliwości. Górka przyzna córce, że każdy z nich chce dla swoich dzieci jak najlepiej i  przypomni Kasi, ze Waleria wyjechała do Norwegii, aby pomóc Bartkowi, a on został na miejscu w Polsce, aby być blisko niej i Ksawerego (Bartosz Gruchot), ale również Stefanka (Eryk Martyński).

- Swoje stare kąty, swoje stare marynarki... I mam też przecież was – wyzna córce, po czym doda, że dla niego najważniejsze jest to, aby jego rodzina była blisko w jednym miejscu.

- To najważniejsze! Zdrowi, szczęśliwi i obok siebie. Rodzina wielopokoleniowa... – rozmarzy się Górka, który jeszcze nie świadomy, że za chwilę córka wbije mu nóż prosto w serce.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Kasia w końcu wyjawi ojcu prawdziwy cel swoich odwiedzin. Wyzna, że również marzy o tym, żeby rodzina trzymała się razem i dlatego przychodzi do niego z pewną propozycją.

- Planujemy z Łukaszem przeprowadzkę na stałe. I bardzo mi zależy, żebyś przeniósł się z nami na Sycylię – palnie, jednak jej entuzjazm szybko zostanie zgaszony przez Stefana!

- Kasiu, nie w moim wieku. Z Walercią nie poleciałem do Norwegii, a teraz miałbym wyprowadzić się na Sycylię? Nie przesadza się starych drzew – odpowie kategorycznie odmawiając.

Jednak Kasia w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po  wakacjach nie odpuści tak łatwo i zacznie kusić ojca smaczkami Sycylii. Roztoczy nad nim wizję egzotycznej jesieni życia w ciepłym kraju wśród przepięknej przyrody i niesamowitych smaków. Ale najprawdopodobniej Stefan będzie nieugięty i nie da namówić się córce na wyjazd na Sycylię, gdyż widzimy go w nowej czołówce „Barw szczęścia”, w której zabrakło miejsca dla Kasi i Łukasza (Michał Rolnicki). W tym przypadku Kasia najpewniej poniesie klęskę!

Patrz również: Barwy szczęścia. Julita i Józek znowu razem! Zrezygnują z rozwodu?

Barwy szczęścia, odc. 2438: Kasia (Katarzyna Glinka), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2329, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2329, Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Waleria (Ewa Ziętek)
Najnowsze