Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Kasi za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Kasi za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

2021-07-17 14:26

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Łukasza (Michał Rolnicki) znów pojawi się Alicja (Monika Dryl)! Umińska jakiś czas temu miała obsesję na punkcie Sadowskiego i o mały włos nie zniszczyła jego małżeństwa z Kasią (Katarzyna Glinka). Ostatnio Łukasz mógł spać spkojnie, gdyż dawna przyjaciółka zakręciła się obok Chowańskiego (Jacek Rozenek), ale w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej na jej celowniku znów pojawi się Łukasz! Do czego tym razem posunie się nieprzewidywalna Alicja?

Alicja Umińska ponownie wkroczy w życie Łukasza w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Czy tym razem zniszczy jego małżeństwo z Kasią?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Łukasza ponownie pojawi się Alicja Umińska, która cztery lata temu była zupełnie innym człowiekiem! Poznała się z Sadowskim w pracy i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Alicja dążyła do tego, aby zniszczyć jego związek z Kasią i mieć go na wyłączność! Wpadła w obłęd i miała na jego punkcie taką obsesję, ze gdy ten ją odrzucił, to ona w ramach zemsty oskarżyła go o pobicie! Łukasz miał z tego powodu niemałe problemy, ale ostatecznie wybaczył Umińskiej, a nawet się z nią zaprzyjaźnił!

Wydawało się, że ta sytuacja w „Barwach szczęścia” czegoś Alicje nauczyła. Dziennikarka zapomniała o Łukaszu i próbowała ułożyć sobie życie z Chowańskim, jednak ten związek z pewnością nie należał do udanych. Artur był rozbity po tragicznej śmierci Marty (Katarzyna Zielińska) z rąk psychola Krzepińskiego (Marek Kossakowski), którego sam próbował zabić w ramach zemsty. W więzieniu przeżył piekło, a swoje emocje wyładowywał na Umińskiej, która w końcu powiedziała dość. Chciała mu pomóc, ale nie wyszło. W trudnych chwilach zawsze mogła liczyć na wsparcie Łukasza, który również wymierzył jej niemały cios, gdy zrezygnował z pracy u jej boku! Bardzo przeżyła to rozstanie z Sadowskim i nieraz namawiała go do powrotu. Wiele wskazuje na to, że jej upór będzie miał swoje skutki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz też: Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Alicja w końcu namówi Łukasz na powrót do dziennikarstwa? Bardzo możliwe, że to akurat jej się uda. Sadowski będzie miał już dość pracy u Wyrwasa (Dariusz Bronowicki), gdy ten każe mu brać dodatkowe nadgodziny i zastępstwa za każdego z kolegów. Łukasz w końcu wygranie szefowi, co o tym wszystkim myśli i odejdzie, spalając za sobą wszystkie mosty. Wtedy w jego życiu ponownie pojawi się Alicja i wyskoczy z propozycją nie do odrzucenia! Sadowski w końcu się ugnie i zgodzi się na sugestię przyjaciółki! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej przyjaciele wylądują wspólnie w „Szoku”.

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Alicja i Łukasz bardzo się do siebie zbliżą i będą spędzali wspólnie każdą wolną chwilę. W ostatnim czasie ich dwójka szaleje na planie „Barw szczęścia”, gdzie spędzają po kilkanaście godzin dziennie!

- Bardzo fajne mamy wakacje. Wakacje niektórzy mają na Krecie, a my mamy na planie – zaśmiała się Umińska, nie kryjąc swojego zadowolenia, że znów kręci sceny w towarzystwie Łukasza!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Franek tuż po ślubie weźmie się za Kasię! Nawet nie będzie krył się przed ciężarną Reginą!

Nie inaczej będzie z Sadowskim, który sam pcha się przed obiektyw koleżanki, gdy ta zdradza smaczki nowego sezonu „Barw szczęścia” po wakacjach! Czy Łukasz w końcu spojrzy na nią innym okiem?

- Chodź Andrzej, nie bój się, chodź. Andrzej przestań. Dzisiaj nagrywamy sceny batalistyczne, czyli tak zwane sceny, w których biorą udział więcej niż dwie osoby – tłumaczyła Alicja, w której obiektywnie co chwilę pojawiał się sam Sadowski.

- Ja mogę być Andrzejem dla Ciebie co chciałaś? – przyznał czule Łukasz.

- Nie, ja chciałam kolegów pokazać, bo mamy fajną ekipę – odpowiedziała, ale Sadowski tak łatwo nie dał za wygraną!

- Ja mogę być twoim kolegą co chciałaś? – ponownie wciął się zadowolony Łukasz!

Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej między tą dwójką dojdzie do czegoś więcej? Bardzo możliwe, że Alicji tym razem uda się osiągnąć to, co nie wyszło cztery lata temu! Bogatsza o doświadczenie z pewnością teraz będzie w stanie lepiej to rozegrać, zwłaszcza, że sam Sadowski już zaczął jej ulegać, a jego związek z Kasią nie jest tak silny kiedyś! Kiedyś połączyła ich już wspólna praca. A jak będzie tym razem? Przekonamy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

Barwy szczęścia. Redakcja Szoku

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Redakcja "Szoku"
Barwy szczęścia. Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Alicja Umińska (Monika Dryl)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Alicja Umińska (Monika Dryl)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze