Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

Barwy szczęścia. Regina w zagrożonej ciąży trafi do szpitala! To będzie poważna próba dla jej małżeństwa

2021-07-15 16:52

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach dramatyczne chwile rozegrają się w życiu Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk)! Świeżo upieczona Falkowska w ciąży trafi do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jej życie i ich dziecka! Małżonkowie będą musieli odłożyć swój miesiąc miodowy, a nawet ograniczyć kontakty twarzą w twarz! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Falkowskim będzie bardzo trudno, jednak Regina znajdzie na to sposób i ich rozstanie nie będzie aż tak bolesne!

Trudne chwile w życiu Reginy i Franka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Regina znajdzie na to sposób!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach los nie będzie oszczędzał Reginy i Franka. Co prawda w 2466 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej będziemy świadkami ich bajecznego ślubu i wesela w hotelu Stańskich, tak tuż po ślubie zaczną się prawdziwe schody! Już w kolejnym 2467 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach szczęśliwy Franek zabierze żonę na romantyczny spacer, aby pokazać jej miejsce, gdzie wybudują własny dom! Niestety ich podróż nie potrwa długo, gdyż Regina nie będzie czuła się najlepiej i o mało nie zemdleje! Zatroskany Franek od razu skontaktuje się z jej ginekolożką (Katarzyna Trzcińska), jednak ona nie będzie odbierać telefonów. Żona wyzna mu, żeby odpuścił, ale już kolejnego dnia ból będzie tak silny, że Falkowska sama uda się na wizytę, gdzie dowie się, co jej dolega!

Patrz też: Barwy szczęścia. Kasia Górka odkryje sekret ojca Stefana! Będzie tylko jeden ratunek

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina usłyszy, że choruje na nadciśnienie, ale niepokojące objawy jak: zawroty głowy, mdłości, skurcze brzucha, a nawet plamienie spowodują, że ginekolożka wyśle ją na specjalistyczne badania do szpitala, jednak i tak samo nadciśnienie już może oznaczać skierowanie na patologie ciąży. Najprawdopodobniej tak się stanie, gdyż gdy w szpitalu lekarz dowie się, że Regina w przeszłości chorowała na boreliozę natychmiast nakaże pozostać jej w szpitalu, bowiem może ona odcisnąć piętno na ciąży!

Regina bardzo przejmie się słowami lekarza, jednak Franka za bardzo to nie wzruszy, gdyż będzie zbyt zajęty urządzaniem pokoju dla ich jeszcze nienarodzonego dziecka, a także znajdzie sobie inne zajęcie, gdyż zakręci się obok Kasi (Katarzyna Glinka), z którą nawiąże bliższą relację. Z tego względu na oddziale u Reginy nie będzie zbyt częstym gościem, ale jego małżonka znajdzie na to sposób, aby w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej cały czas mogli być w kontakcie.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Nowy ukochany Iwony znów wyląduje w szpitalu! Pyrka straci kolejnego mężczyznę? – ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Falkowska będzie ogromnie potrzebować wsparcia ukochanego męża. Małżonkowie nie będą mogli być ze sobą niestety cały czas, ale Regina znajdzie rozwiązanie z tej sytuacji! Kamila Kamińska opublikowała na swoim Instagramie krótką relację, na której widzimy jak leży na szpitalnym łóżku. Tuż obok niej nie widzimy Franka, jednak jest on na wyświetlaczu jej telefonu i cały uśmiechnięty do niej macha!  

- Teraz Mateusz ja też mam Ciebie za partnera. W ten sposób. I tak sobie gramy – wyznała Falkowska.

Jak widzimy Regina z „Barw szczęścia” poszła z duchem czasu i tak jak my musieliśmy w rzeczywistości ograniczyć kontakty międzyludzkie, w związku z koronawirusem i przenieść relacje do Internetu, tak samo postąpili ona i Franek, gdy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach ich spotkania również będą musiały być okrojone! Dzięki temu świeżo upieczeni małżonkowie będą mogli być ze sobą na bieżąco, a Regina będzie mogła cały czas konsultować wszystkie decyzje dotyczące ich dziecka ze swoim mężem!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Waleria już nigdy nie wróci do Stefana! To definitywny koniec małżeństwa Górków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Najnowsze